Woda dla firmy

cb33700636e7b19319ae2a7a82b49629

Picie wody to niezwykle istotna czynność dla zachowania pełni zdrowia organizmu. Warto więc wybrać tą o naprawdę dobrej jakości, bez zanieczyszczeń i o znacznym zmineralizowaniu. Na rynku znajdziemy naprawdę wiele różnych rodzajów, od różnych producentów. Znalezienie dobrego produktu na własny użytek nie jest skomplikowanym zadaniem. Jednak w sytuacji, gdy prowadzisz własną firmę i ciąży na Tobie obowiązek jej zapewnienia, sytuacja wygląda różnie. 

Dobre rozwiązanie dla firmy

Woda dla firmy i jej wybór to dość problematyczna sytuacja. Kupno odpowiedniej to często nie lada wyzwanie, a ten problem często mają przedsiębiorcy, którzy poszukują idealnej wody pitnej dla swojej firmy. Dostęp do świeżego i zdrowego produktu jest w obowiązku każdego właściciela firmy. Warto więc wybrać najlepsze rozwiązanie, które z pewnością docenią nasi pracownicy. Trzeba również zwrócić uwagę na wodę mineralną o odpowiedniej zawartości minerałów.

Dlaczego warto kupować wodę hurtowo?

Woda dla firmy zazwyczaj potrzebna jest naprawdę w dużej ilości. Wiąże się to więc z dużymi kosztami transportu i organizacji. Inaczej ma się sytuacja, gdy zdecydujemy się na zakup hurtowy. Kupowanie z hurtowni, wprost od producenta pozwala na zachowanie znaczących oszczędności. Jest to możliwe dlatego, że pomijamy wszelkie konieczne marże sprzedawców, kupując gotowy produkt o znacznej wartości w o wiele niższej cenie. Dodatkowo ceny hurtowe są również zdecydowanie mniejsze od tych, z którymi spotkamy się w sklepie.

Zalety tego typu rozwiązania to:

  • atrakcyjna cena hurtowa,
  • brak marży pośredników,
  • darmowy transport,
  • woda o najwyższej jakości .

Zakup wody na własną rękę wiąże się z różnymi dodatkowymi kosztami, takimi jak mało atrakcyjna cena, dodatkowe koszty transportu oraz inne nieprzewidziane sytuacje. Zamawiając produkt w ilościach hurtowych mamy do dyspozycji wygodny i w pełni darmowy transport wprost do naszej firmy, dzięki czemu możemy znacznie zaoszczędzić. 

Woda butelkowana czy z dystrybutora?

Woda butelkowana to najczęściej wybierana przez konsumentów forma. Dlatego też doskonale sprawdzi się dla firmy, ponieważ przywodzi na myśl dobrą, zdrową i czystą wodę, co jest w całości zgodne z prawdą. Z kolei woda w dystrybutorze przelatuje przez wiele kanalików, które nie są czyszczone. To otwiera prostą drogę dla bakterii i innych chorobotwórczych drobnoustrojów. Korzystający z niego pracownicy mogą łatwo zarażać się więc poprzez kontakt z jednym dystrybutorem, na którym mogą osiadać zanieczyszczenia. Tak samo jest gdy dystrybutor zostanie wystawiony na działanie promieniu UV- to bardzo pogarsza jej wartość. 

Jaki produkt będzie najlepszy?

Zdecydowanie warto wybrać ten sposób zaopatrywania przedsiębiorstwa w wodę. To wiele korzystnych rozwiązań, które pozwolą na uzyskanie znacznych korzyści, w tym finansowych. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór wody bezpośrednio czerpanej ze źródła, ponieważ tylko wtedy mamy do czynienia z naprawdę dobrą jakością, o odpowiednim stopniu zmineralizowania, bez żadnych niepotrzebnych zanieczyszczeń. Woda czerpana wydobywana jest wprost ze źródła, dzięki czemu oferuje ona w pełni wysoką jakość, czystość oraz smak. Jest ona poddana wszelkim koniecznym kontrolom i badaniom w taki sposób, aby spełnić wszelkie konieczne normy jakości. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *