Filmy przygodowe, które musisz znać i obejrzeć

pexels-andrea-piacquadio-3811867Od mrocznych dżungli po bezkres kosmosu – plejada najlepszych filmów przygodowych zabierze Cię w podróż po najwspanialszych opowieściach.

Jakie są najlepsze filmy przygodowe wszechczasów?

Chcesz odkrywać dziwne i obce krainy znajdujące się poza Twoimi najśmielszymi marzeniami? A może masz ochotę poszukać starożytnych skarbów, najprawdopodobniej otoczonych śmiercionośnymi minami-pułapkami, których zbudowanie do jednorazowego użytku było naprawdę trudne?

Cóż, niebezpiecznie jest wychodzić w to samotnie, więc spójrz na tę listę klasyków, które wybraliśmy dla Ciebie z najlepszych filmów akcji, najlepszych filmów fantasy i najlepszych filmów science-fiction, jednocześnie nadając przygodowy akcent niektórym z najbardziej niewiarygodnych historii i zaproś kogoś bliskiego do wspólnej przygody. Przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje, abyś nie marnował czasu na oglądanie czegokolwiek poza najbardziej porywającymi ofertami prowadzonymi przez różnorodnych bohaterów.

King Kong (2005)

Są ludzie, którzy nienawidzą King Konga Petera Jacksona i tacy, którzy go kochają. Tak czy inaczej nie można zaprzeczyć, że w pierwszej połowie filmu czeka nas mnóstwo przygód.

Kiedy ekipa filmowa udaje się na tajemniczą wyspę pełną tubylców oddających cześć nieznanej istocie, ma trudności z powrotem do domu i uniknięciem gniewu bardzo, bardzo wściekłej gigantycznej małpy. Jest coś niesamowitego w tym podejściu do słynnej opowieści. Przynajmniej jest zabawnie i na pewno jest to warte obejrzenia.

Czarna Pantera (2018)

Jest to film niezwykle wartościowy, ponieważ jest wzbogacony obsadą, w skład której wchodzą jedni z najlepszycg aktorów pracujących obecnie na świecie. Wydaje się również, że jest to najlepszy film Marvela od czasów Strażników Galaktyki, ponieważ łączy w sobie dobre występy i świetne postacie z niesamowitymi kostiumami i projektami produkcji oraz naprawdę świeżym przekazem. Jeśli zaintrygował Cię ten opis – ułatwimy Ci zadania, podpowiadając gdzie możesz obejrzeć całą serię: https://zalukaj-ekino.pl/czarna-pantera-wszystkie-czesci-po-kolei-gdzie-ogladac-serie-filmow/.

Mumia (1999)

Grupa odkrywców podróżujących do opuszczonego miasta natrafia na starożytną mumię? To film przygodowy klasyczny aż do bólu! Jest to także film przygodowy, na punkcie którego prawdopodobnie miałeś obsesję, gdy byłeś nastolatkiem. Wystarczająco straszny, by wywołać zdenerwowanie, wystarczająco romantyczny, by wywołać omdlenie, ale też pełny akcji, dzięki czemu Twoi znajomi będą chcieli obejrzeć go razem z Tobą, „Mumia” jest i była po prostu wpływowa. Ta wersja z lat 90. jest jedną z najpopularniejszych i łatwo zrozumieć, dlaczego. Ma kinowy klimat, który jest klasyczny jak na tamte czasy, a efekty wizualne (choć już trochę przestarzałe) wciąż robią wrażenie. No i nie można przyznać wielkich braw grającemu główną rolę Brendanowi Fraserowi, także i ten film koniecznie warto mieć na liście przygodówek do obejrzenia.

- Metoda DISC w praktyce – co możemy dowiedzieć się o sobie i innych?

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *