Karta dla studenta – sprawdź, co wybrać!

background-bank-notes-bills-929285

Wybór właściwej karty płatniczej, wbrew pozorom, ma znaczenie dla codzienności. Nie dość, że generuje koszty, a więc w interesie klienta jest wybór takiej, która robi to w najmniejszym stopniu, to jeszcze umożliwia, bądź zabrania korzystania z obcych walut. Jeśli jesteś studentem i liczysz na rozwiązanie tanie i komfortowe – musisz poszukać karty przedpłaconej.

Czym jest karta przedpłacona?

Kartą prepaid, czyli tzw. kartą przedpłaconą, nazywamy taki środek płatniczy, który pozwala na wykorzystanie tylko takich funduszy, które wcześniej zostały zdeponowane na odpowiednim koncie. Innymi słowy kartę można zasilić i korzystać z niej dowolnie. Powinna być jednak elastyczna i umożliwiać szybkie i łatwe zasilanie konta, aby fundusze nigdy nie stanęły na przeszkodzie wykonywaniu finansowych transakcji.

Zalety karty wielowalutowej

Karta wielowalutowa, która, dostępna za pośrednictwem np. igoriacard.com, jest kartą przedpłaconą, pozwala na płacenie w kilku walutach. Część kart, np. podstawowe karty bankowe, pozwalają na zasilenie jej kilkoma walutami, najbardziej popularnymi na świecie. Zwykle są to euro, dolar, funt czy frank szwajcarski. W przypadku specjalistycznych kart wielowalutowych przedpłaconych, możemy dokonywać transakcji nawet w 17 walutach na raz.

Jak działa karta dla studentów?

Karta przeznaczona dla studentów jest specjalnym rodzajem karty przedpłaconej, która umożliwia płatności w kilkunastu walutach świata. Dzięki temu, niezależnie od tego, czy dana osoba znajduje się w Polsce czy za jej granicami, może korzystać z karty szybko i wygodnie. Karta dla studentów zawiera wyjątkowe warunki, które są dopasowane do osób poniżej 26 roku życia. Wybierając specjalistyczne karty przedpłacone dla studentów, np. na igoriacard.com, można wykorzystywać zalety nowoczesnego świata dużo prościej.

Kontroluj siebie łatwiej

Jedną z największych zalet tego rodzaju karty jest, obok jej uniwersalności, także sposób kontroli wydatków. Jest ona prosta w obsłudze, nie generuje niepotrzebnych kosztów utrzymania, a przy tym umożliwia proste zarządzanie pieniędzmi. To po prostu wygoda.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *