Ekskluzywne autokary wycieczkowe dla pracowników – czego w nich nie może zabraknąć?

Logo

Jeśli chcesz by Twoje ekskluzywne autokary wycieczkowe naprawdę były najlepszymi w branży musisz koniecznie zapoznać się z poniższym artykułem i dowiedzieć się jakie wyposażenie posiadają luksusowe autobusy w międzynarodowym standardzie. Być może dzięki temu wpadniesz na pomysł, czego jeszcze brakuje w Twoich pojazdach.

Jakie cechy i wyposażenie mają światowej klasy autokary?

Na pewno jedną z pierwszych rzucających się rzeczy są podwyższone podłogi, które umożliwiają lepszy widok dla pasażerów, jak również znaczne zwiększenie pojemności bagażowej. Ten nowy projekt pozwala na przejażdżkę w wysokim komforcie z obszerną przestrzenią na nogi po obu stronach korytarza. Dzięki temu też każdy pasażer ma wspaniały widok na panoramiczne okna i przednią szybę autokaru. Opatentowane rozwiązanie zapewnia z drugiej strony najlepsze zapewnienie prywatności, względem osób zaglądających z zewnątrz do do środka autokaru.

Co do kwestii typowo technicznych każdy luksusowy autokar musi mieć także naprawdę mocny silnik, co zapewnia iż będzie w stanie utrzymywać płynny ruch w każdych warunkach, a jednocześnie jest też autokarem przyjaznym dla środowiska. Na kwestie ekologiczne dzisiaj zwraca uwagę bardzo dużo pasażerów.

Czego jeszcze nie może zabraknąć w takim ekskluzywnym autokarze?

Nowa technologia, nowe metody budowy i materiały użyte w przestrzeni autobusu sprawiają, że każdy taki model musi być jeżdżącej przykładem pojazdu godnego nowego tysiąclecia. Każde czarterowe linie muszą być wyposażone we wszystkie odpowiednie udogodnienia. Inaczej nie zasługują na miano ekskluzywnych.

Koniecznie musi się w nich znaleźć:
• Klimatyzacja.
• Zaplecze audio i video.
• System surround.
• Wi-Fi
• Przestrzenne fotele rozkładane.
• Łazienka.

Ważne jest też zapewnienie maksymalnie duże przestrzeni bagażowej dla każdego pasażera, jak również dużo przestrzeni bagażowej w zamkniętych częściach autobusu. Pełna kontrola klimatu, w tym kontrola wilgotności jest również absolutną koniecznością. Upewnij się też iż twój autokar ma ogromne panoramiczne okna – gdyż te niezmiennie zapewniają lepszą widoczność pasażerów i lepszą izolację.

Bez względu na to czy są to autokary o pełnym lub mniejszym rozmiarze, jeśli mają zasługiwać na miano luksusowe muszą niezmiennie oferować wszystkie udogodnienia dużego autokaru. Ta nowa klasa autobusów wycieczkowych z pewnością podnosi poziom dzisiejszego transport grupowego.

Można przemyśleć również dodatkowe udogodnienia, takie jak:
• Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa
• Pluszowe siedzenia z dodatkową podpórką na nogi
• Duże monitory LCD
• Pełne rozkładane stoły
• Przestronna toaleta
• Duża przestrzeń kuchenna z wbudowaną lodówą

Liczy się w każdym przypadku wygoda i ekskluzywność w każdym z takich ekskluzywnych autokarów. Bo dzisiejsi klienci nie chcą się zaspokoić transportem zwykłym, chcą spektakularnym.
To dlatego warto zadbać o te równocześnie przestronne luksusowe i praktyczne elementy z dodatkiem ekspresu do kawy, mikrofalówki, ekranów wideo, czy też indywidualnym sterowaniem dźwiękiem dla każdego z pasażerów.

Poradnik opracowaliśmy dzięki pomocy pracowników z firmy http://www.auto-busy.net.pl/ – dziękujemy!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

2 komentarz do “Ekskluzywne autokary wycieczkowe dla pracowników – czego w nich nie może zabraknąć?

  1. Kaszana
    30 czerwca 2017 at 09:32

    Szczerze mówiąc to ja wolę podróżować autostopami. Wtedy tak naprawdę czuję, że przeżywam coś wspaniałego. Każdy dzień ma swoje nowe przygody, jest nie przewidywalny i oto chodzi w podróżach :) Noclegami też nie mam problemu bo noszę ze sobą lekki namiot. Jak nie ma się gdzie rozbić to korzystam z airbnb dzięki której mam tanie noclegi na całym świecie. Tylko ważne jest aby mieć swój kod rabatowy Airbnb. Z nim można naprawdę wiele.

  2. Bogdan
    24 listopada 2017 at 08:39

    Klimatyzacja, toaleta, DVD, rozkładane fotele i Caffe barek to tylko część naszych możliwości ale należy pamiętać, że najbardziej liczy się to w jakim stanie podstawiony jest autokar i kto go obsługuje. U nas zawsze można liczyć na profesjonalną obsługę każdego wyjazdu, a więcej autobusów i busów jakimi jeździmy można zobaczyć tutaj: http://www.autokary-lancut.pl/galeria.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *