Poznaj marki odzieży dziecięcej zarabiające krocie

hm

Dzieciństwo jest za krótkie, aby nosić szare ubrania. Maluch potrzebuje stroju, który jest kolorowy i żywy, równocześnie, ponadczasowy i elegancki. Nie jest łatwo znaleźć ubrania, które spodobają się dziecku. Jednak na świecie istnieje wiele znakomitych marek odzieżowych dla dzieci, które wyróżniają się od pozostałych marek, tym że oferują ubrania, które są modne, ale i długotrwałe.

Dzięki temu klienci lubią je, kupują w dużych ilościach, a brandy te dobrze nam tym zarabiają. Warto wiedzieć jakie marki trzymają modę dziecięcą w garści – i być może zainspirować się nimi w swoim własnym biznesie.

GINI & JONY

Jedna z wiodących marek odzieżowych, która jest synonimem mody dla dzieci od lat 80. XX wieku. Zwycięzca “Best Kidswear Brand” w latach 2003, 2004, 2005 i 2006. Gini & Jony to marka znana z oferty kolorowejodzieży dla dzieci i akcesoriów, które sprawią, że dzieci wyglądają na jeszcze bardziej słodkie i urocze.

LILLIPUT

Lilliput jest producentem wysokiej jakości odzieży dziecięcej i sprzedawcą detalicznym. Para się głownie działalnością na Bliskim Wschodzie, Chinach, Afryce i Azji Południowo-Wschodniej, Lilliput oferuje wspaniałe i żywe nadruki i projekty, które mogłyby pobudzić każde dziecko. Jest to jedna z najbardziej zaufanych marek dla dzieci, oferuje stylowe, modne i niedrogie ubrania dla dzieci w każdym wieku.

LITTLE KANGAROOS

To marka tworząca brania, które inspirują kreatywność. Jest bardzo popularną marką odzieży dla dzieci – oferuje ponad 400 nowych i modnych wzorów w każdym sezonie, na widok których uśmiecha się twarz każdego dziecka. Znana jest najbardziej w Australii, Arabii Saudyjskiej, Dubaju, Iranie, na Ukrainie, w Egipcie i w Republice Południowej Afryki. Oferuje żywe kolory, innowacyjne wzory, niezrównaną jakość i przystępne ubrania – co sprawa, iż ta marka jest zdecydowanie ulubioną wśród dzieci.

CARTOON NETWORK

Nie można nie wspomnieć na temat tych uroczych ubrań i ekskluzywnego towaru z Cartoon Network. Niezależnie od tego, czy dzieci kochają bajki i kreskówki wyświetlane w telewizji – te stroje inspirowane postaciamiz kreskówek sprawią, że dzieci będą czuć się jak w centrum rozrywki niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Dzieci i bajki są nierozłączne, dlatego powiązanie tych dwóch wątków w odzieży było najlepszym wyborem dla uzyskania wielkiego biznesu w branży odzieżowej. Bez względu na to, czy ma to być ładna sukienka dla małej księżniczki czy jasna koszula dla niegrzecznego chłopca, ta marka oferuje stylowe ubrania, obuwie i dodatki na każdą okazję i dostosowane do każdego budżetu.

KAPKIDS

Ta marka oferuje wiele popularnych międzynarodowych marek takich jak Barbie, Levis Kids, Puma, Nike Kids, itp. pod jednym dachem.

CUCUMBER

Szczęście i figlarność to terminy, które przychodzą do głowy, gdy myśli się o tej marce. Tętniące życiem kolory, piękne wzory i doskonała jakość sprawiają, że marka ta jest siłą, którą należy uwzględnić w przemyśle zabawek. Inną atrakcją ich kolekcji jest to, że oferują miękką odzież i do je produkcji wykorzystują niesyntetyczne materiały wykonane z wyspecjalizowanej przędzy dla noworodków.

Zestawienie opracowano wspólnie z czołowym polskim producentem odzieży dziecięcej firmą http://tuss.pl/.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Poznaj marki odzieży dziecięcej zarabiające krocie

  1. Bonifacy
    6 marca 2019 at 07:54

    Nie tylko odzieży dziecięcej oczywiście. Każda firma tekstylna, która ma grono odbiorców zarabia dobrze. Nawet może być to producent naszywek na ubrania, który ma własny park maszynowy i haftuje komputerowo wzory nadesłane przez klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *