Rozwiązanie twojego problemu!- Fala uderzeniowa Kraków

disease-4392149_640

Czy szukasz ogólnodostępnego rozwiązania, dla twoich uciążliwych bólów?

Fale uderzeniowe to najnowocześniejsza metoda współczesnej medycyny, mająca wiele zastosowań nie tylko w medycynie sportowej, ale także w rehabilitacji osób niesportowych. Zwykle wystarczy pięć zabiegów, aby całkowicie wyeliminować ból i stan zapalny w danym obszarze. Metoda ta jest nieinwazyjna, nieszkodliwa dla zdrowia i bardzo skuteczna. Fizjoterapeuci często każą usiąść lub położyć się wygodnie, następnie nakładają specjalny żel na leczony obszar, nakładają go na górę urządzenia i rozpoczynają terapię falą uderzeniową. ​​Większość pacjentów uważa, że metoda ta jest bezbolesna. W zależności od intensywności może to trwać od 4 do 10 minut, ale za każdym razem, jest wykonywane  2000 „uderzeń”. W celu wygojenia zaleca się pięć zabiegów na trzy tygodnie. Pacjenci uważają, że znaczną poprawę można odczuć już po 23 zabiegach. Terapia może obejmować 10 zabiegów lub 15 sesji. Dlatego leczenie należy rozpocząć jak najszybciej. Fala uderzeniowa kraków, gwarantuje skuteczność przedstawionej metody.

Wysoka skuteczność fal uderzeniowych.

Powodzenie terapii falą uderzeniową https://fala-uderzeniowa-krakow.pl/dla-pacjenta/ szacuje się na 80-85% szans. To świetny wynik, pokazujący, że u większości osób ta metoda zadziałała, odniosła pełen skutek i w ciągu następnych 12 miesięcy ustąpiły stany zapalne, ból i dyskomfort.

Jakie są zalety oraz przeciwwskazania do zabiegu?

Zalety terapii falą uderzeniową https://krakow.bodymove.pl/ to między innymi:

-szybka ulga w bólu,

-przywraca sprawność ruchową,

-metoda nieinwazyjna,

-zabieg bez potrzeby znieczulenia,

-krótki czas terapii,

-brak efektów ubocznych.

Jeśli chodzi o przeciwwskazania do zabiegu, jest ich niewiele, ponieważ jest to metoda bezinwazyjna i bezpieczna dla naszego zdrowia. Jednak należy pamiętać, że przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

-ciąża,

-aktywna choroba nowotworowa,

-zaawansowana osteoporoza,

-przebyty zawał serca- pierwsze 3 miesiące od zawału,

-zakrzepica żył,

-przyjmowanie dużych dawek leków przeciwzakrzepowych,

-hemofilia,

-wszczepiony rozrusznik serca,

-ostry stan zapalny w miejscu,  które ma zostać poddane terapii.

Polecamy:
- Zostań rekruterem w Talent Place!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *