Zostań rekruterem w Talent Place!

20210729133949_g821aa20bf276cdbeb8288386667126a2cd1d60af29208864d6e8a50485b70355014abafacbc9dd43a21d31f7b3aeb4c9af395796d979433bd3acab96381a4433_1280.jpg

Ostatnio coraz trudniej pracodawcy znaleźć odpowiednich pracowników na dane stanowisko. Coraz więcej przedsiębiorstw przykłada większą uwagę do procesu rekrutacji i zatrudniani są rekruterzy. Na czym polega ich praca? Kto dobrze sprawdzi się w tym zawodzie? Na jakie zarobki możesz liczyć?

Rekruter praca – na czym polega?

Zadanie rekrutera to pozyskiwanie kandydatów na pracowników, głównie przez przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych oraz selekcja przesłanych CV. Jest to osoba odpowiedzialna za tworzenie rekrutacji wewnętrznej i zewnętrznej, wymyślenie zadania testowego pozwalającego na sprawdzenie umiejętności kandydata oraz poszukiwania najlepszych kandydatów na znanych stronach do tego przeznaczonych. Zdarza się też, że reprezentuje firmę podczas targów pracy.

Co cechuje dobrego rekrutera?

Przede wszystkim otwartość na ludzi i komunikatywność – przeprowadzanie procesu wyboru kandydatów do pracy wymaga sprawnej i jasnej komunikacji. Ważną cechą rekrutera jest cierpliwość – wymaga jej zwłaszcza realizacja projektów Najlepiej, aby miał wykształcenie w branży HR, czyli zarządzania zasobami ludzkimi. Na najlepszą płacę mogą liczyć rekruterzy z większych firm i miast,

Rekruter – zarobki

Wiemy już na czym polega praca rekrutera i znamy jego cechy. A ile właściwie zarabia rekruter? Wysokość wynagrodzenia rekrutera zależy od kilku czynników m.in. od lokalizacji miejsca pracy, dla jakiej branży rekrutuje i na jakie stanowiska poszukuje kandydatów. Średnie zarobki w tym zawodzie to ok. 3900 zł, jest to jednak zależne od podanych powyżej kwestii. Na najlepsze wynagrodzenie mogą liczyć rekruterzy pracujący w większych firmach i specjalizujący się w branży IT.

Jak wygląda praca rekrutera w Talent Place?

U nas rekruterzy zajmują się tylko wybranymi przez siebie na początku procesami rekrutacyjnymi, nieustannie rozwijając swoje zdolności. Rekruter może wykonywać swoją pracę zdalnie lub na miejscu w biurze w elastycznych godzinach oraz angażować się w wybrane przez siebie projekty. Praca rekrutera umożliwia rozwój – możesz zdobyć ciekawą praktykę dzięki współpracy z doświadczonymi rekruterami, którzy wdrożą Cię w ten zawód. Otrzymasz wsparcie biznesowe na każdym etapie realizacji projektu i wszystkie informacje niezbędne do jego zrealizowania. Pracę w Talent Place możesz połączyć z inną aktywnością zawodową.

Jak zostać rekruterem w Talent Place?

Wystarczy przesłać do nas formularz aplikacyjny oraz CV i dasz się poznać. Potem przesyłamy zadanie rekrutacyjne, abyś pokazał nam, co potrafisz. Jeśli wszystko idzie zgodnie planem, zaczynamy współpracę zaraz po podpisaniu umowy. Spotkanie z naszym zespołem odbywa się online i trwa ok. 60 minut – wtedy poznajemy swoje wzajemne oczekiwania.

Zobacz więcej szczegółów na temat rekruter praca.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *