Nowoczesna technologia medycyny XXI wieku

desperate-5011953_640

Dokuczają Ci uciążliwe bóle i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić?

Bez względu na to, czy cierpisz na ostrogę piętową, czy też dokuczają Ci bóle biodra, barku, kolana lub łokcia – terapia falą uderzeniową https://fala-uderzeniowa-krakow.pl/opinie/  wyleczy to, czego nie wyleczyły inne metody. Uciążliwe bóle, są dokuczliwe najczęściej w momentach, w których najmniej się ich spodziewamy. Tabletki przeciwbólowe mogą powodować złe skutki uboczne dla twojego żołądka. Fala uderzeniowa warszawa świetnie radzi sobie z uciążliwym bólem i szybko likwiduje stan zapalny. Jest to nowoczesny rodzaj metody leczenia polegającej na stymulacji procesu zdrowienia tkanek miękkich, za pomocą ukierunkowanej energii dostającej się przez skórę. Metoda ta jest bezinwazyjna, nie szkodzi zdrowiu oraz jest mocno skuteczna. Fizjoterapeuta najczęściej każde nam usiąść lub położyć się wygodnie, następnie w miejsce leczenia nakłada specjalny żel i przykłada głowicę urządzenia, rozpoczyna zabieg falą uderzeniową, https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/wskazania-do-terapii-fala-uderzeniowa/  który większość pacjentów opisuje jako bezbolesny. W zależności od natężenia może trwać on od 4 do 10 minut, jednak zawsze jest to 2000 „uderzeń”. Aby wyleczyć dolegliwości, zaleca się 5 zabiegów, które są wykonywane w ciągu 3 tygodni. Pacjenci uważają, że już po 2-3 zabiegach, można odczuć znaczną poprawę.

Jakie są zalety oraz przeciwwskazania do zabiegu?

Zalety terapii falą uderzeniową to między innymi:

-szybka ulga w bólu,

-przywraca sprawność ruchową,

-metoda nieinwazyjna,

-zabieg bez potrzeby znieczulenia,

-krótki czas terapii,

-brak efektów ubocznych.

Jeśli chodzi o przeciwwskazania do zabiegu, jest ich niewiele, ponieważ jest to metoda bezinwazyjna i bezpieczna dla naszego zdrowia. Jednak należy pamiętać, że przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

-ciąża,

-aktywna choroba nowotworowa,

-zaawansowana osteoporoza,

-przebyty zawał serca- pierwsze 3 miesiące od zawału,

-zakrzepica żył,

-przyjmowanie dużych dawek leków przeciwzakrzepowych,

-hemofilia,

-wszczepiony rozrusznik serca,

-ostry stan zapalny w miejscu,  które ma zostać poddane terapii.

Polecamy:
- Zostań rekruterem w Talent Place!

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *