Rola oprogramowania do integracji dla hurtowni w branży b2b

oto praca skyW 2020 r. Firmy z branży dystrybucji hurtowej będą kontynuować ścieżkę integracji technologii z przepływem pracy w biznesie.

Do tej pory wiele hurtowni różnej wielkości już skorzystało z systemów ERP i CRM – a także innych technologii, takich jak oprogramowanie do wysyłki i zarządzania zapasami – umożliwiając sobie lepsze zarządzanie danymi klientów, uzyskiwanie wglądu w sprzedaż, a ostatecznie, zwiększanie satysfakcji klientów.

Zgodnie z tym rok 2020 będzie rokiem, w którym kolejni producenci i dystrybutorzy wprowadzą oprogramowanie do zamówień hurtowych, aby uzupełnić pełny pakiet technologii biznesowych. W rzeczywistości jest to jeden z najważniejszych trendów w przyszłości tej branży. Dlaczego? Więcej na ten temat dowiesz się z dalszej części artykułu, warto także spojrzeć tutaj: https://hurtecommerce.pl/gotowe-integracje-z-hurtowniami-hit-czy-kit/ .

Dlaczego oprogramowanie do zamawiania hurtowego jest aż tak ważne?

Być może lepszym pytaniem byłoby, dlaczego w ogóle korzystać z oprogramowania, aby usprawnić sprzedaż hurtową?

Cała technologia B2B ma na celu osiągnięcie co najmniej jednej z dwóch rzeczy: obniżenie kosztów i zwiększenie sprzedaży. Każda inwestycja w oprogramowanie musi sprostać temu testowi, aby była uzasadniona. Oprogramowanie do zamawiania hurtowego obniża koszty, eliminując niepotrzebne ręczne kroki w procesie pozyskiwania zamówień od klientów.

Weź pod uwagę niezliczoną liczbę godzin, które pracownicy otrzymają po rozmowach telefonicznych, wiadomościach e-mail, SMS-ach i kolejnych zadaniach wprowadzania danych, które znikną, gdy klienci B2B będą mogli składać zamówienia bez Twojej pomocy!

Ponadto oprogramowanie do zamawiania hurtowego zwiększa sprzedaż, ułatwiając kupującym składanie zamówień bezpośrednio od Ciebie. Bogaty w obraz katalog cyfrowy i interfejs zamawiania, dostępny na komputerach i urządzeniach mobilnych program, zapewnia kupującym szybki dostęp do wszystkich twoich produktów, dzięki czemu możesz oczekiwać większych i częstszych zamówień.

Twoi przedstawiciele handlowi B2B również będą mogli sprzedawać lepiej, ponieważ ich dostęp do ważnych informacji zwiększy się dzięki oprogramowaniu do zamawiania hurtowego.

Dostęp do tych ważnych danych w jednym miejscu daje przedstawicielom handlowym większą możliwość sprzedaży na swoich kontach. Solidne oprogramowanie do zamawiania hurtowego umożliwia nawet przedstawicielom handlowym wysyłanie interaktywnych ofert do swoich klientów, a także sugerowanie zmian w zamówieniach – wszystko na jednej platformie.

Tak więc oprogramowanie do zamawiania hurtowego przechodzi ten test na wielką skalę! A dzięki wiedzy i specjalizacji dostawców oprogramowania e-commerce – te rozwiązania są teraz dostępne właściwie niemal dla firm każdej wielkości, ponieważ koszty początkowe i koszty utrzymania związane z budowaniem niestandardowego rozwiązania są tym, czego w tym modelu się całkowicie unika.

Mimo że obniżenie kosztów i zwiększenie sprzedaży są najważniejszymi funkcjami każdego oprogramowania B2B, pamiętaj przy tym wszystkim, jak ważne jest, aby każda nowa technologia, którą wdrażasz, dobrze współgrała z istniejącymi systemami.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *