Modyfikacje samochodowe: co z orurowaniem?

motor-car-2581505_960_720Czy montowanie orurowania w pojeździe jest nielegalne? Nie, jednak pojazdy dopuszczone do
rynek europejski może być wyposażony wyłącznie w przednią osłonę z homologacją typu
systemu lub listwy zabezpieczającej, co obejmuje wszelkie modyfikacje po wyprodukowaniu.

Zabudowa jaką jest orurowanie to jeden z pierwszych akcesoriów, które można dodać do dowolnego 4×4, poprawiając kąt podejścia i znacznie poprawiając ochronę przednią. Rozwiązania takie jak orurowanie chronią Twój pojazd przed uderzeniami zwierząt podczas jazdy po odległych drogach i zapewniają dogodne miejsca do montażu innych akcesoriów 4×4, takich jak wyciągarki, światła i anteny.

Zaprojektowany, skonstruowany i przetestowany dla Twojego samochodu

Jest dzisiaj wielu producentów, którzy produkują i dostarczają wysokiej klasy orurowanie. Niezależnie od tego, czy jest to orurowanie Volkswagen Crafter, czy przeznaczone do innego samochodu – odpowiednio zaprojektowane chroni Twój pojazd. Na rynku znajdziesz gotowe rozwiązania dla wielu marek i modeli samochodów.

Kiedy szukasz najwyższej ochrony pojazdu, wybierz bezkompromisową niezawodność wysokiej jakości zabudowy – będzie to orurowanie w stylu pełnej wymiany zderzaka, zapewniające doskonałe dopasowanie i znaczny wzrost kąta natarcia pojazdu. Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z myślą o naszych krajowych trudnych warunkach, nigdy nie rdzewieje ani nie koroduje, a jednocześnie oferuje dożywotnią gwarancję dla Twojego spokoju. To naprawdę jest możliwe znaleźć tak dobrej jakości orurowanie w cenie, która też na pewno Ci się spodoba.

W miarę postępów w badaniach nad uderzeniem, konstrukcja orurowania ewoluowała, aby efektywniej współpracować z nowoczesnymi systemami poduszek powietrznych, a ich funkcją jest teraz uginanie się w górę i w tył w przypadku uderzenia, a nie wciskanie pod pojazd. Zmiany te skutecznie mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa kierowcy, samochodu i przedmiotu uderzenia. Orurowanie pochłania uderzenie, pozostawiając tobie i twoim pasażerom bezpieczeństwo, a poza zwiększonymi aspektami bezpieczeństwa, takie orurowanie zapewnia estetyczny wygląd.

Orurowania są również zaprojektowane tak, aby mogły pomieścić kilka akcesoriów, w tym wciągarki, reflektory i anteny radiowe. Jeśli mieszkasz na wsi, gdzie ryzyko uderzenia dzikiego zwierzęcia jest większe, warto zainwestować w stalową osłonę, aby zapewnić najlepszą możliwą ochronę w przypadku zderzenia czołowego.

Krajowy krajobraz motoryzacyjny zazwyczaj charakteryzuje się dużymi, słabo zaludnionymi obszarami i odległymi drogami, na których żyją dzikie zwierzęta i bezpańskie zwierzęta gospodarskie. Orurowanie jest zasadniczo zaprojektowane do pochłaniania uderzenia kolizji, więc decyzja o zamontowaniu tego rodzaju zabudowy może być równie ważna dla bezpieczeństwa.

Istnieją zasady i przepisy odnoszące się do modyfikacji pojazdu i dodawania akcesoriów, takich jak zgodność z orurowaniem. Ważne jest, aby sprawdzić stronę internetową Transportu Drogowego, aby upewnić się, że przestrzegasz ogólnych wytycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *