Biznesowa przerwa na kawę – jak to zorganizować?

 

PrzechwytywaniePrzerwa kawowa to zwyczajne wydarzenie podczas kilkugodzinnych spotkań i wydarzeń. Dlatego ważne jest, aby zaplanować je prawidłowo i uwzględnić w nim różne potrawy, aby trafiło w gusta wszystkich biorących udział w spotkaniu.

Zwykle trwają od kwadransa do dwudziestu minut, a czas ten będzie miał fundamentalne znaczenie dla określenia potrzebnej ilości zarówno pożywienia, jak i napojów.

Poranna przerwa na kawę

Na podstawie tego ogólnego opisu treść przerwy kawowej można modyfikować w zależności od pory dnia, w której będzie miała miejsce. W przypadku porannej przerwy kawowej ważną rolę odegrają słodkie specjały:

  • mini croissanty,
  • ciasteczka,
  • porcje różnego rodzaju ciast.

Wszystko to zostanie bardzo dobrze przyjęte przez gości. Z drugiej strony nie można pominąć wytrawnych opcji, takich jak bułeczki z szynką i serem. A co z tymi, którzy szczególnie o siebie dbają? W ostatnich latach dodano lżejsze i świeższe opcje, takie jak owoce: od naturalnych soków po szaszłyki z różnorodnymi owocami sezonowymi, takimi jak truskawki, pomarańcze, a nawet owoce egzotyczne.

Popołudniowa przerwa kawowa

Jeśli przerwa na kawę jest w godzinach popołudniowych, dobre opcje, które z pewnością ucieszą, to mini pikantne kanapki, urozmaicone ciasta, na przykład herbatniki. Te opcje można uzupełnić kawą, herbatą lub naturalnymi sokami owocowymi, a także wodą mineralną.

Jak uzyskać odpowiednią ilość?

www.explosia.plJednym z aspektów gwarantujących powodzenie każdej przerwy na kawę jest uzyskanie odpowiedniej ilości do podania. Ogólnie rzecz biorąc, dla smakoszy pięć porcji na osobę jest poprawne, dla słodkich trzy na osobę, owocowe, jedna na osobę. osoby, a jeśli chodzi o napoje średnio 300 ml na osobę.

Właściwe miejsce

Wreszcie, ale nie mniej ważne, miejsce, w którym odbędzie się przerwa kawowa, jest również kluczowym czynnikiem gwarantującym najlepszy efekt końcowy. Czy znasz palarnię kawy Proper? Jest to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju przerwy kawowe zlokalizowane w centrum Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://palarniaproper.pl/.

Przerwa na kawę w czasie pandemii

Pomimo tego, że większość pracowników pracuje teraz w domu – to właśnie teraz może być najlepszy czas na wprowadzenie nowego rytuału regularnych przerw kawowych z zespołem. W biurze przerwy na kawę są zwykle spontaniczne – przechodzisz obok biurka kolegi, aby sprawdzić, czy uda mu się uciec na pół godziny. Ale kiedy pracownicy pracują w domu, nie ma takiej spontaniczności. Zamiast tego musimy świadomie starać się nawiązać kontakt z kolegami. Właściwie interakcje twarzą w twarz są prawdopodobnie nawet ważniejsze w odległym środowisku, ponieważ mogą pomóc w zapobieganiu potencjalnemu wypaleniu i izolacji.

Jeśli Twój zespół pracuje zdalnie, znalezienie nowych rytuałów społecznych może pomóc zmniejszyć emocjonalne żniwo, które pochłonęło kilka ostatnich miesięcy. Zachęcamy więc do tego, by skorzystać z niniejszego artykułu jako inspiracji i włączyć wirtualne przerwy na kawę do codziennej rzeczywistości.

 

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *