Szkolenie Excel w Bydgoszczy – jakie wybrać i co do tego?

PrzechwytywanieZyskaj pewność tworzenia prostych arkuszy roboczych, wykresów i formuł, które wykorzystują podstawowe funkcje programu Excel – szkolenie Excel w Bydgoszczy jest w stanie to wszystko zapewnić. Weźmy na przykład kurs przeznaczony dla początkujących lub każdego, kto korzystał z programu, ale mógłby skorzystać z formalnych instrukcji dotyczących:

  • nawigacji,

  • wprowadzania i edytowania danych,

  • tworzenia formuł,

  • wstawiania funkcji,

  • ponownego wykorzystywania formuł i funkcji,

  • modyfikowania arkusza roboczego,

  • formatowania arkusza,

  • drukowania,

  • zarządzania skoroszytami,

Wtedy warto zapisać się na podstawowe szkolenie z programu Excel.

Szkolenie Excel – co dalej?

Kolejny poziom pozwoli dowiedzieć się, jak szybko i skutecznie analizować informacje. Ten kurs jest przeznaczony dla osoby, która jest już zaznajomiona z wykresami, formułami, formatowaniem i przenoszeniem danych oraz jest gotowa do opanowania pracy z wyspecjalizowanymi funkcjami, zakresami, listami – sortowaniem i filtrowaniem, analizowaniem danych za pomocą tabel, formatowaniem warunkowym, wizualizacją danych za pomocą wykresy, używanie tabel przestawnych i wykresów przestawnych, praca z obiektami graficznymi i używanie formuł tablicowych.

Jeśli ukończysz i ten poziom – następnie przenieś swoje umiejętności na najwyższy poziom, ucząc się, jak wykorzystać możliwości narzędzi do analizy i filtrowania danych programu Excel. W tym kursie skupisz się na pracy z wieloma skoroszytami i arkuszami roboczymi, łączeniu komórek między arkuszami i skoroszytami, trójwymiarowym odwoływaniu się do komórek, konsolidowaniu danych, funkcji wyszukiwania, formułach rozwiązywania problemów, współpracy w skoroszycie, sprawdzaniu danych, makrach, wykresach przebiegu w czasie oraz mapowaniu i prognozowaniu dane.

Potrzebujesz zarządzać dużą ilością informacji?

Dowiedz się, dlaczego musisz używać programu Microsoft Access. Na tym kursie nauczysz się terminologii, projektowania, tworzenia, budowania tabel, zapytań, formularzy i raportów. Dodatkowym uzupełnieniem tej wiedzy może być kurs z programu PowerPoint- dowiesz się, co ma do zaoferowania program PowerPoint. Na tym kursie poznasz z pewnością podstawy nowych prezentacji, formatowanie slajdów, używanie obiektów rysunkowych, pracę z grafiką, używanie tabel i wykresów, modyfikowanie, sprawdzanie i dostarczanie prezentacji. Następnie wykorzystaj w pełni pokazy slajdów i animacje, aby tworzyć atrakcyjne wizualnie i dynamiczne prezentacje.

Rozwijaj umiejętności oszczędzające czas, które prowadzą do większej produktywności i wydajności! Dowiesz się więcej o umieszczaniu i łączeniu treści, ponownym korzystaniu ze slajdów i tworzeniu wzorców slajdów.

Funkcje i formuły programu Excel

Nie masz czasu na zapoznanie się z ponad 350 funkcjami programu Excel lub potrzebujesz przeglądu podstawowych i wielowymiarowych formuł? W takim razie ta opcja jest dla Ciebie! Pomyśl o produktywnych, oszczędzających czas funkcjach, a także o tworzeniu formuł, kreatywnych formułach tablicowych i technikach rozwiązywania problemów. Znajdź kurs idealny dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *