Szkolenie Excel w Bydgoszczy – jakie wybrać i co do tego?

PrzechwytywanieZyskaj pewność tworzenia prostych arkuszy roboczych, wykresów i formuł, które wykorzystują podstawowe funkcje programu Excel – szkolenie Excel w Bydgoszczy jest w stanie to wszystko zapewnić. Weźmy na przykład kurs przeznaczony dla początkujących lub każdego, kto korzystał z programu, ale mógłby skorzystać z formalnych instrukcji dotyczących:

  • nawigacji,

  • wprowadzania i edytowania danych,

  • tworzenia formuł,

  • wstawiania funkcji,

  • ponownego wykorzystywania formuł i funkcji,

  • modyfikowania arkusza roboczego,

  • formatowania arkusza,

  • drukowania,

  • zarządzania skoroszytami,

Wtedy warto zapisać się na podstawowe szkolenie z programu Excel.

Szkolenie Excel – co dalej?

Kolejny poziom pozwoli dowiedzieć się, jak szybko i skutecznie analizować informacje. Ten kurs jest przeznaczony dla osoby, która jest już zaznajomiona z wykresami, formułami, formatowaniem i przenoszeniem danych oraz jest gotowa do opanowania pracy z wyspecjalizowanymi funkcjami, zakresami, listami – sortowaniem i filtrowaniem, analizowaniem danych za pomocą tabel, formatowaniem warunkowym, wizualizacją danych za pomocą wykresy, używanie tabel przestawnych i wykresów przestawnych, praca z obiektami graficznymi i używanie formuł tablicowych.

Jeśli ukończysz i ten poziom – następnie przenieś swoje umiejętności na najwyższy poziom, ucząc się, jak wykorzystać możliwości narzędzi do analizy i filtrowania danych programu Excel. W tym kursie skupisz się na pracy z wieloma skoroszytami i arkuszami roboczymi, łączeniu komórek między arkuszami i skoroszytami, trójwymiarowym odwoływaniu się do komórek, konsolidowaniu danych, funkcji wyszukiwania, formułach rozwiązywania problemów, współpracy w skoroszycie, sprawdzaniu danych, makrach, wykresach przebiegu w czasie oraz mapowaniu i prognozowaniu dane.

Potrzebujesz zarządzać dużą ilością informacji?

Dowiedz się, dlaczego musisz używać programu Microsoft Access. Na tym kursie nauczysz się terminologii, projektowania, tworzenia, budowania tabel, zapytań, formularzy i raportów. Dodatkowym uzupełnieniem tej wiedzy może być kurs z programu PowerPoint- dowiesz się, co ma do zaoferowania program PowerPoint. Na tym kursie poznasz z pewnością podstawy nowych prezentacji, formatowanie slajdów, używanie obiektów rysunkowych, pracę z grafiką, używanie tabel i wykresów, modyfikowanie, sprawdzanie i dostarczanie prezentacji. Następnie wykorzystaj w pełni pokazy slajdów i animacje, aby tworzyć atrakcyjne wizualnie i dynamiczne prezentacje.

Rozwijaj umiejętności oszczędzające czas, które prowadzą do większej produktywności i wydajności! Dowiesz się więcej o umieszczaniu i łączeniu treści, ponownym korzystaniu ze slajdów i tworzeniu wzorców slajdów.

Funkcje i formuły programu Excel

Nie masz czasu na zapoznanie się z ponad 350 funkcjami programu Excel lub potrzebujesz przeglądu podstawowych i wielowymiarowych formuł? W takim razie ta opcja jest dla Ciebie! Pomyśl o produktywnych, oszczędzających czas funkcjach, a także o tworzeniu formuł, kreatywnych formułach tablicowych i technikach rozwiązywania problemów. Znajdź kurs idealny dla siebie.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *