Najlepsze polskie agencje SEO według rankingu stworzonego przez Rating Captain!

Eksperci z Rating Captain wpisali w wyszukiwarkę Map Google frazę kluczową “agencje SEO”. W dalszej kolejności wybrali w wynikach wyszukiwania te agencje, które odznaczały się największą liczbą opinii, a także najwyższą średnią ocen. 10 wybranych agencji SEO poddali szczegółowej ocenie i analizie za pomocą narzędzia Reviews Audition, a następnie sklasyfikowali te firmy w rankingu opinii.

Czym jest Rating Captain?

Rating Captain to wrocławskie przedsiębiorstwo założone w 2019 roku i jednocześnie aplikacja autorstwa wspomnianej firmy. Aplikacja Rating Captain pomaga budować pozytywny wizerunek firmom, a także ich produktom.

Dodatkowo warto wskazać, że korzystanie z aplikacji Rating Captain przez właścicieli firm sprawia, że sprzedają oni więcej produktów i usług, a także podnosi się satysfakcja klientów. Wspomniana aplikacja wykorzystuje między innymi sztuczną inteligencję. Rating Captain powstał dzięki autorskiemu pomysłowi Mateusza Piwnickiego i Karola Bocheńskiego. Opisywana aplikacja pozwala między innymi przewidywać zachowanie konsumentów. Mierząc reakcje konsumentów na oferowane produkty i usługi, Rating Captain sprawia, że wszystkie działania marketingowe są świetnie dopasowane do grupy docelowej.

Lepsze decyzje sprzedażowe i marketingowe, które są możliwe dzięki aplikacji sprawiają, że na temat firm pojawiają się także lepsze opinie. A to właśnie opinie i zarządzanie opiniami jest ogromną dźwignią dla każdego biznesu. Zamieszczonym w sieci recenzjom ufa bowiem zdecydowana większość internautów. Można nawet powiedzieć, że opinie w sieci są równie ważne, co rekomendacje znajomych. Większość ludzi, zanim zdecyduje się wydać lub zainwestować pieniądze przeczesuje bowiem internet w poszukiwaniu wskazówek i recenzji pozostałych internautów.

Czym jest Reviews Audition?

Reviews Audition jest to narzędzie, które pozwala zobaczyć prawdziwy obraz firmy oczami klientów. Narzędzie ma wyszukiwarkę, do której można wpisać nazwę przedsiębiorstwa. W dalszej kolejności możliwe jest przeprowadzenie szczegółowej analizy i oceny wizytówek firmowych. W trakcie analizy i oceny brane są pod uwagę parametry, takie jak:

 matryca zaufania,
 liczba profili,
 jakość recenzji,
 widoczność,
 szczegółowe dane o ocenach i opiniach,
 nowe recenzje w ostatnim kwartale,
 słowa kluczowe,
 czas odpowiedzi na recenzje,
 ton ekspresji,
 liczba recenzji bez tekstu,
 czas odpowiedzi na recenzje

i wiele innych. Opisywane narzędzie jest całkowicie bezpieczne, a jego użytkownicy nie muszą martwić się o udostępnianie swoich danych. Sporym atutem jest także fakt, że Reviews Audit jest całkowicie darmowy. Prosta i intuicyjna obsługa pulpitu nawigacyjnego pomaga analizować dane, takie jak na przykład opinie, oceny i wiele innych.

Twórcy narzędzia współpracują z ekspertami w obszarze zarządzania reputacją. Dzięki temu dane, które umieszczone zostają w treści audytu są jak najbardziej wiarygodne. Reviews Audit pozwala zatem radzić sobie z konkurencją poprzez analizę własnej działalności w sieci. Z całą pewnością narzędzie doskonale poradziło sobie jako wsparcie przy tworzeniu rankingu opinii Rating Captain.

Jak wygląda ranking opinii autorstwa Rating Captain?

W rankingu opinii pojawiło się 10 najwyżej ocenionych agencji SEO, które zostały poddane dokładnej analizie i ocenie. Wyróżnić można zatem:

SEOSEM24
 Widoczni Poznań,
 Delante Kraków,
 Grupa TENSE Poznań,
 Semcore Poznań,
 Sempire Poznań,
 Artefakt Wrocław,
 EACTIVE Wrocław,
 Internetica Warszawa i
 SEOGroup Gdynia.

Jeżeli chodzi o SEOSEM24, agencja wyróżnia się parametrami, takimi jak: średnia ocena: 4.97, liczba opinii: 393, nowe opinie w ostatnim kwartale: 156, średnia długość opinii: 137 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu: 8%. Na tablicy zaufania pierwsza w rankingu opinii agencja otrzymała klasę A.

SEOSEM24 opinie o agencjach.

Drugą agencją SEO w rankingu opinii jest agencja Widoczni Poznań. W tym wypadku można mówić o: średniej ocen: 4.92, liczbie opinii: 386, 23 nowych opiniach, średniej długości opinii: 177 znaków, a także odsetku opinii bez tekstu: 8%. Na tablicy zaufania wyróżniona agencja SEO otrzymała także klasę A. Jest to naprawdę doskonały wynik, który zależy od całkowitej liczby opinii, a także średniej ocen.

Widoczni logo.

Trzecia w rankingu agencja, czyli Delante Kraków może pochwalić się wynikami audytu, takimi jak: średnia ocena: 4.83, liczba opinii: 193, nowe opinie w ostatnim kwartale: 18, średnia długość opinii: 206 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu: 26%. Agencja, która zajmuje w rankingu opinii trzecie miejsce, przynależy do klasy B na tablicy zaufania. To także bardzo dobry wynik.

Delante logo.

Grupa TENSE Poznań jako czwarta w rankingu wyróżnia się natomiast następującymi parametrami: średnia ocen: 4.33, liczba opinii: 330, nowe opinie w ostatnim kwartale: 15, średnia długość opinii: 275 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu w wysokości 23%. Wspomniana agencja mieści się w klasie B na tablicy zaufania.

Tense logo.

Piąte miejsce zajmuje agencja Semcore Poznań. Charakteryzuje się ona wynikami audytu, takimi jak: średnia ocena: 4.82, liczba opinii: 162, nowe opinie w ostatnim kwartale: 6, średnia długość opinii: 256 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu: 12%. Agencja znajduje się również w klasie B na tablicy zaufania.

SEMCORE logo.

Szóste miejsce w rankingu należy do agencji Sempire Poznań. Średnia ocena to: 4.8, liczba opinii: 96, nowe opinie w ostatnim kwartale: 9, średnia długość opinii: 175 znaków, a odsetek opinii bez tekstu to 10%. Sempire Poznań należy do klasy B na tablicy zaufania.

Sempire logo.

Na siódmym miejscu uplasowała się agencja Artefakt Wrocław. Ma ona średnią ocen: 4.4, liczbę opinii: 173, nowe opinie w ostatnim kwartale: 12, średnią długość opinii: 191 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu w wysokości 21%. Agencja SEO Artefakt Wrocław otrzymała klasę B na tablicy zaufania.

Artefakt logo.

Ósme miejsce w rankingu opinii od Rating Captain należy do EACTIVE Wrocław. Wspomniana agencja wyróżnia się parametrami, takimi jak: średnia ocena: 4.48, liczba opinii: 80, nowe opinie w ostatnim kwartale: 3, średnia długość opinii: 229 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu: 22%. Wrocławska agencja również należy do klasy B na tablicy zaufania.

Eactive logo.

Na dziewiątym miejscu w rankingu opinii znalazła się agencja Internetica Warszawa. Przeprowadzony audyt wykazał, że warszawska firma ma następujące parametry firmowej wizytówki: średnia ocena: 4.35, liczba opinii: 106, nowe opinie w ostatnim kwartale: 4, średnia długość opinii: 226 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu: 23%. Średnia ocena, a także liczba opinii sprawiły, że wyróżniona agencja została zaklasyfikowana do klasy B.

Internetica logo.

Ostatnie, czyli dziesiąte wyróżnione miejsce należy do agencji SEOGroup Gdynia. Firma ta może pochwalić się następującymi wynikami przeprowadzonej analizy: średnia ocena: 4.99, liczba opinii: 72, nowe opinie w ostatnim kwartale: 1, średnia długość opinii: 189 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu: 8%.

SEOgroup logo.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym agencjom SEO tego, że znalazły się w prestiżowym rankingu.

Jak wyglądają najlepiej ocenione wizytówki agencji SEO

Jeżeli chodzi o najważniejsze aspekty firmowych wizytówek, bardzo ważne jest, aby agencje SEO otrzymywały jak najwyższe oceny. Ponadto na kolejności w rankingu mocno ważą parametry tak jak: nowe opinie w ostatnim kwartale, średnia długość opinii, a także odsetek opinii bez tekstu.

Średnia długość recenzji wskazuje zaangażowanie klientów, a gdy opinie są długie, można dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania firm.

Specjaliści, którzy tworzyli ranking opinii, wzięli pod uwagę także współczynnik negatywnych recenzji. Niewielka liczba opinii pełnych krytyki jest czymś całkowicie naturalnym. Natomiast, jeśli negatywnych recenzji jest sporo, może to wskazywać na niską jakość usług i rzutuje także na klasyfikację w opisywanym rankingu.

Istotny jest również czas, po jakim agencje SEO odpowiadają na opublikowane opinie. Krótki czas oczekiwania na odpowiedź klientów tworzy wizerunek firmy otwartej na krytykę, a także otwartej na wejście w dialog z klientami i potencjalnie zainteresowanymi skorzystaniem z oferty.

Odpowiednie zarządzanie firmowymi wizytówkami, a zatem także opiniami zdecydowanie przyczynia się do poprawy wizerunku każdego przedsiębiorstwa. Opisany w tym artykule ranking pozwolił dogłębnie przyjrzeć się temu, jak radzą sobie czołowe agencje SEO w Polsce z tym obszarem działalności.

Jakie korzyści mają wyróżnione agencje z obecności w rankingu opinii?

Pojawienie się opisanych w tym artykule agencji SEO w prestiżowym rankingu opinii niesie dla nich sporo korzyści. Po pierwsze, wszyscy pracownicy wyróżnionych firm mogą czuć satysfakcję z tego, że dołożyli cegiełkę do sukcesu agencji na skalę krajową. Po drugie, fakt, że wyróżnione agencje SEO, czyli SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków, Grupa TENSE Poznań, Semcore Poznań, Sempire Poznań, Artefakt Wrocław, EACTIVE Wrocław, Internetica Warszawa, a także SEOGroup Gdynia znalazły się w topowej dziesiątce jest potwierdzeniem wysokiego poziomu świadczonych usług, a także eksperckiej wiedzy i umiejętności.

Po trzecie wyróżnienie w rankingu opinii ma dla wszystkich firm wartość jako reklama. W klasyfikacji stworzonej przez całkowicie niezależne przedsiębiorstwo Rating Captain znalazły się bowiem agencje SEO, które doskonale wypadły w przeprowadzonych audytach.

Liczby nie kłamią i z pewnością widzą, a także wiedzą to potencjalni klienci, czyli chętni na skorzystanie na przykład z usług pozycjonowania stron internetowych.

Podsumowując, eksperci w dziedzinie budowania wizerunku przedsiębiorstw stworzyli ranking 10 najlepszych agencji SEO i dokonali szczegółowej oceny, a także analizy wszystkich wyróżnionych firm. Eksperci z firmy Rating Captain zachowali całkowitą bezstronność, gdyż o kolejności w klasyfikacji zadecydowały wyniki audytów przeprowadzonych w narzędziu Reviews Audit. Z całą pewnością rezultaty stworzonego rankingu to między innymi promocja wyróżnionych agencji i zwiększony poziom zaufania do nich ze strony obecnych i potencjalnych klientów.

Polecamy:
- Jak przygotować się do matury z obcego języka?

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach