Sala konferencyjna w hotelach ze Spa nad morzem w pomorskim

Sala konferencyjna w hotelach ze Spa nad morzem_w pomorskim

Interesuje Cię zorganizowanie spotkania biznesowego w województwie pomorskim? Poszukujesz hoteli posiadających w swojej ofercie kompleks Spa? Z nowoczesnymi hotelami teraz wszystko jest możliwe! Poznaj ofertę dwóch przykładowych hoteli konferencyjnych znad Morza Bałtyckiego, które oprócz profesjonalnego zaplecza konferencyjnego, oddają do dyspozycji strefę komfortu i odpoczynku, w której można zregenerować siły po całym dniu ciężkiego wysiłku na konferencjach lub szkoleniach.

Hotel Sopot ****
Adres: ul. J.J. Haffnera 88, Sopot
Numer kontaktowy: 58 882 80 80 lub 668 803 530

Hotel Sopot**** zlokalizowany jest w spokojnej dzielnicy Sopotu w jego północnej części. Lokalizacja w samym sercu Trójmiasta sprawia, że jest to obiekt dobrze skomunikowany. Dodatkowym atutem jest mała odległość od plaży, którą dzieli z hotelem jedynie Park Północny. Obiekt jest uznany jako doskonałe rozwiązanie, aby zorganizować spotkania biznesowe wszelkiego rodzaju: konferencje, szkolenia, sympozja, imprezy integracyjne czy bankiety. Te możliwości dają 4 klimatyzowane i modularne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 190 m2. Sale są zaopatrzone w wysokiej klasy sprzęt konferencyjne, a także oferują wiele możliwości aranżacji i ustawień. Pełnej oferty szukaj tu http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/. Na terenie hotelu znajduje się restauracja, która przywabia smakami całego świata oraz staropolskiej kuchni. Każdy z Gości hotelu zasługuje na odpoczynek w Spa&Wellness Hotel Sopot. W ofercie przygotowano 5 pokoi zabiegowych, strefę saun i wypoczynku oraz wodną strefę „Pool&Chill” z niecką basenową, strefą chill oraz zewnętrznym barem sezonowym. Hotel posiada bogatą bazę noclegową, składającą się z pokoi o standardach: Standard, Studio, Junior Suite i Apartament.

Tristan Hotel & Spa ****
Adres: ul.Rybacka 17, Kąty Rybackie
Numer kontaktowy:
690 609 376 lub 690 609 271

Kąty Rybackie to mała miejscowość turystyczna, w której nie zaznasz hałasu i zgiełku dużych miast. Miejsce to oferuje relaks, szerokie piaszczyste plaże oraz sosnowy Park Krajobrazowy. Centrum konferencyjne Hotelu Tristan składa się z 3 sal (Kormoran, Łabędź i Czapla) z dostępem do światła dziennego, urządzonych w marynistycznym stylu. Sale pozwalają na swobodną organizację zarówno dużych jak i małych, kameralnych spotkań. Wyposażene pomieszczeń to najwyższej jakości sprzęt konferencyjny, który zagwaratuje sukces Twojej prezentacji. Tutejszy Szef Kuchni przygotował specjalne biznesowe menu ze smakami kuchni lokalnej. Tutejsza strefa Wellness&Spa posiada ofertę dedykowaną dla zorganizowanyc grup biznesowych. W jej skład wchodzą ekspresowe zabiegi, które można wykonać w przerwie konferencyjnej. Isolda SPA zaprasza również do zaznania chwili relaksu w godzinach wieczornych po całym dniu ciężkiej pracy. W Tristan Hotel & SPA czeka na Ciebie i Twoich Gości także 57 komfortowych pokoi, w tym 3 pokoje typu studio i 2 apartamenty.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *