Reklamowe świece z nadrukiem – dlaczego warto?

db0a577c8d2255b662f3cd63d73c1ab3

Klienci uwielbiają gadżety reklamowe, oczywiście jeśli mają one dla nich wartość. Kiepskiej jakości długopis, który szybko się zepsuje lub wypisze po napisaniu kilku zdań, nie wpłynie korzystnie na wizerunek firmy. Warto wręczyć coś estetycznego i praktycznego, świetnie sprawdzą się świece zapachowe z nadrukiem. Staną się one mile widzianą formą reklamy mobilnej, pozwolą dotrzeć do grupy docelowej i pozyskać nowych klientów. Stojąca na widoku świeca zapachowa z logo firmy przyczyni się do wzrostu rozpoznawalności marki.

Jakie korzyści płyną z wykorzystania świec jako gadżetów reklamowych?

Każdy lubi otrzymywać coś za darmo, szczególnie jeśli ma to dla niego wartość. Świece zapachowe nadają się idealnie jako gadżet reklamowy. Są cenione za swój design i piękny aromat, zapewniają ciepło, dodają przytulności. Można je wykorzystać podczas romantycznej kolacji, kąpieli, masażu. Umilają czas, oświetlają przestrzeń. Świecie reklamowe z nadrukiem to wspaniała opcja dla każdego klienta, sprawdzą się także w obiektach handlowych, SPA, restauracjach. Są bardzo eleganckim upominkiem, mogą wchodzić w skład każdego zestawu upominkowego dla klientów, pracowników, kontrahentów. Świece zapachowe zawsze będą przydatnymi elementami wyposażenia. Można je postawić dosłownie wszędzie, przeważnie znajdują się na widoku, pełniąc rolę dekoracji wnętrza. Perfumują pomieszczenie. Będą pasować do każdego wnętrza, niezależnie od tego, w jakim stylu zostało urządzone.

Czy reklamowe świece z nadrukiem to dobry wybór?

Gadżety reklamowe mogą służyć do promowania marki na rynku zarówno lokalnym, jak i krajowym. Można nimi obdarować klientów, pracowników, kontrahentów. Świetnie sprawdzą się podczas konferencji, targów, szkoleń i rozmaitych eventów. Świece zapachowe to upominek praktyczny, który może być używany codziennie. Za każdym razem, gdy obdarowany spojrzy na świecę, od razu przypomni mu się, kto ją wręczył. W ten sposób zwiększa się świadomość marki. Co więcej, domownicy i goście również będą mieć styczność ze świeczką i znajdującym się na niej logotypem firmy. Staje się ona mobilną reklamą, za pomocą której można dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, czyli potencjalnych klientów i to bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Gadżety reklamowe oddziałują na podświadomość, wpływają na decyzje zakupowe klientów. Odpowiadają też za dobry PR, co ma ogromne znaczenie dla każdej firmy.

Jakie wybrać świece reklamowe?

Nadrzędną kwestią w przypadku gadżetów reklamowych jest to, aby były one praktyczne, wysokiej jakości. Złym pomysłem będzie pójście na skróty i sięgnięcie po najtańsze rozwiązanie. Odbije się to niekorzystnie na wizerunku firmy, która zacznie być kojarzona z bylejakością. Wręczony upominek ma mieć wysokie walory zarówno użytkowe, jak i estetyczne. W przeciwnym razie nie spełni swojej funkcji i stanie się bezwartościowym bublem w oczach obdarowanego. W pierwszej kolejności należy określić to, co firma chce osiągnąć za pomocą gadżetów reklamowych i komu je wręczać. Duże znaczenie ma specyfika prowadzonej działalności, wybrana grupa docelowa. Na uwadze warto mieć także to, co oferują inne firmy na rynku, czyli działania konkurencji. Zanim wybór padnie na konkretnego dostawcę, należy zapoznać się z ofertą co najmniej kilku usługodawców. Ma to na celu porównanie cen, opcji transportu, warunków realizacji zlecenia.

Firma, która ma się zająć produkcją gadżetów reklamowych musi zostać sprawdzona. Warto poczytać opinie na jej temat, zapoznać się z referencjami. Obecność w Internecie i aktywność firmy w mediach społecznościowych również ma znaczenie. Dla przedsiębiorcy istotna powinna być jakość obsługi, zaangażowanie usługodawcy, fachowe doradztwo. Jeśli inwestycja w gadżety reklamowe ma się szybciej zwrócić, to warto zamówić większą ilość, co umożliwi wynegocjowanie atrakcyjniejszej ceny. Przed złożeniem zamówienia warto też poprosić o próbki w celu przetestowania produktu, sprawdzenia jego zgodności z wytycznymi i jakością. Jako że gadżety reklamowe to wizytówka firmy, która wpływa na jej wizerunek, to lepiej ponieść nieco wyższe koszty i wybrać wysokiej jakości gadżety reklamowe.

Świece reklamowe są dostępne w przeróżnych kolorach, kształtach i zapachach. Różnią się wysokością, grubością, materiałem wykonania. Można zapakować je w ozdobne pudełka, dzięki czemu staną się atrakcyjną dekoracją. Podczas wybierania logo na świece należy zadbać o to, aby było ono czytelne, łatwe do rozpoznania, dostosowane kolorystycznie do identyfikacji marki, odpowiedniej wielkości, trwałe. Na koszt wyprodukowania świecy wpływa w dużej mierze je wielkość. Cena rośnie również wraz z ilością zastosowanych ozdób, akcentów kolorystycznych. Niestandardowy kształt i luksusowy zapach przyczyniają się do wzrostu ceny końcowej produktu. Trzeba też wybrać sposób zapakowania świeczki. Najdroższe są drewniane szkatułki, tańsza będzie puszka i kartonik. Jeśli ktoś szuka ekonomicznego rozwiązania, to może wybrać opakowanie w postaci celofanu. Bardzo ważne będzie dobranie właściwego zapachu świecy, ma być przyjemny, nie może podrażnić śluzówki nosa ani przytłaczać.

Podsumowując, warto sięgać po gadżety reklamowe, bo:

• Pozwalają skrócić dystans między firmą a klientami,
• Umożliwiają budowanie pozytywnego wizerunku,
• Są sposobem na poprawienie samopoczucia klientowi i docenienie ich,
• Są nienachalną formą reklamy mobilnej,
• Pozwalają na dotarcie do szerokiego grona odbiorców,
• Pomagają pozyskać nowych klientów i zatrzymać przy sobie stałych,
• Motywują pracowników do pracy i zwiększają efektywność ich działania,
• Dostarczają miłych wrażeń.

Partnerem artykułu jest firma Premier Group, oferująca gadżety reklamowe z nadrukiem.

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *