Praca dla recepcjonistki

zwei empfangsdamen an der rezeption

Miejsce pracy: Szczyrk

Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku nie jest konieczne ponieważ zapewniamy kursy i szkolenia, które pozwolą nabyć wszystkie teoretyczne i praktyczne umiejętności potrzebne w pracy.

Poszukujemy osoby, która potrafi pracować w zespole, umiejętnie planuje i organizuje swoją pracę. Dlatego jeżeli lubisz uczyć się nowych rzeczy, jesteś otwarta na zdobywanie nowych doświadczeń i nabywanie nowych umiejętności skontaktuj się z nami.

Oferujemy pracę w młodym i miłym zespole, na początek umowę zlecenie oraz stawkę godzinową, profesjonalne szkolenia tematyczne.

Jeżeli studiujesz zaocznie i myślisz o podjęciu pracy koniecznie skontaktuj się z nami. Mile widziane są również osoby zamieszkujące najbliższe okolice.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem oraz dopiskiem “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Pracodawca:

Apartamenty Parkowe Resort&SPA
email: anna.drewniak@apartamentyparkowe.pl

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *