Komu potrzebne są systemy call center i jak je wdrożyć?

20230702123311_pexels-photo-1181681.jpegWiele firm prowadzi telefoniczną obsługę klientów i kontrahentów. Rozwiązanie to jest tańsze i wygodniejsze niż obsługa face to face, wymagająca wynajęcia powierzchni biurowych, urządzenia jej i zarządzania. Jeśli i w swojej firmie zamierzasz uruchomić systemy call center, aby pracownicy jeszcze skuteczniej odpowiadali na pytania klientów, prowadzili telefoniczne akcje marketingowe, a firma w dalszym ciągu budowała i rozwijała swój profesjonalny wizerunek, możesz potrzebować pomocy.

Jak powinien działać dobry system call center?

Sekretem sprawnie działającego contact center jest jego elastyczność, łatwość dalszego rozwijania oraz dopasowanie do potrzeb Twojej firmy. Jeśli chcesz poprawić obsługę klienta, możesz oddelegować pracowników do pracy na call center. W ten sposób mogą np. świadczyć pomoc zdalną, telefonicznie pomagając w rozwiązywaniu różnych problemów lub przyjmując zgłoszenia reklamacyjne. System call center online ma wiele zalet, takich jak:

 • pozwala na pracę zdalną, np. ze swojego domu,
 • jest bardzo łatwy i prosty do konfigurowania,
 • umożliwia dodawanie i usuwanie kolejnych stanowisk,
 • daje możliwość łatwej personalizacji różnych ustawień.

Oprogramowanie call center, które może zostać wdrożone w Twojej firmie, zapewni Ci i Twoim klientom wiele korzyści.

 • Łatwiejsze zarządzanie obsługą klienta dzięki modułowi zaawansowanych statystyk i analizy danych;
 • Interactive voice response, czyli opcja wdrożenia sztucznej inteligencji AI w proces obsługi klienta;
 • Nagrywanie rozmów, pomocne przy weryfikacji ewentualnych reklamacji;
 • Wiele innych personalizowanych ustawień, takich jak badanie satysfakcji klienta, monitorowanie wydajności pracowników i zarządzanie z dowolnego miejsca.

Komu potrzebne jest oprogramowanie call center?

Coraz więcej firmy decyduje się na uruchomienie własnych call center, w miejsce likwidowanych oddziałów i punktów obsługi klienta. Są to firmy z sektora finansowego, ubezpieczeniowego, bankowego, usługowego, sprzedaży detalicznej, telemarketingu, a także różnego rodzaju instytucje, jak np. wydziały gospodarki komunalnej, centra zarządzania kryzysowego. Wszędzie tam, gdzie może istnieć prawdopodobieństwo wzmożonej ilości połączeń telefonicznych, czy to związanych z różnego rodzaju zagrożeniami, sprzedażą usług i produktów czy pytaniami oraz wątpliwościami konsumentów, contact center jest doskonałym rozwiązaniem.

Do czego wykorzystać conter center w swojej firmie?

 • Aby badać zadowolenie klienta — z pomocą system call center dowiesz się, czy klienci są zadowoleni ze współpracy z Twoją firmą.
 • Kolejkowanie połączeń — jeżeli w jednym czasie jest duża liczba połączeń oczekujących, system call center może automatycznie stworzyć kolejkę, informując o przewidywanym czasie oczekiwania.
 • Aby badać jakość obsługi klienta — możesz odsłuchiwać prowadzone w call center rozmowy i wyciągać wnioski, co należy jeszcze poprawić, aby jakość nieustannie rosła.

Wdrożenie contact center nie wymaga dużych nakładów finansowych, a inwestycja w bardzo szybkim czasie może się zwrócić. Nie tylko pod postacią wymiernych korzyści finansowych, ale i rosnącego zadowolenia klientów, którzy mieli okazję się z Twoją firmą kontaktować. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie https://systell.pl/system-call-center/, na której dokładnie przedstawiamy i wyjaśniamy wszystkie zagadnienia, związane z call center, jego wdrożeniem i obsługą w Twojej firmie. Jeśli masz więcej pytań, zapraszamy do kontaktu.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *