Pomysły na team building we Wrocławiu

główne_blask-09

Team building to prężnie rozwijająca się dyscyplina życia zawodowego każdej firmy i korporacji. Nic więc dziwnego, że w najszybciej rozwijającym się mieście Polski, czyli Wrocławiu, popyta na pomysły na dobre przeprowadzenie tego procesu jest ogromny. tętniąca życiem metropolia oferuje wiele możliwości i oferuje całą gamę aktywności mające na celu wzmocnienie więzi w zespole i rozwój umiejętności współpracy. Przygotowaliśmy pięć niezapomnianych pomysłów, które pozwolą naszym zespołom, działom i departamentom oderwać się nieco od służbowej rzeczywistości.

Maszyna Golberga dobra na wszystko

Wyobraźmy sobie, że Twoja drużyna musi stworzyć skomplikowaną i interaktywną Maszynę Goldberga. Ta niesamowita aktywność wymaga od uczestników nie tylko kreatywnego myślenia, ale także doskonałej współpracy i precyzji. Każdy członek zespołu będzie odpowiedzialny za jeden element maszyny, który musi być harmonijnie połączony z kolejnymi częściami. Zespoły dostaną do dyspozycji najróżniejsze narzędzia, materiały i tworzywa potrzebne do wykonania fragmentu projektu, który ma sprawnie współdziałać z pozostałymi segmentami. Praca wymaga nie tylko doskonałej komunikacji wewnątrz danej ekipy, ale także sprawnego porozumiewania się z innymi zespołami w celu dogadania szczegółów, uzgodnienia kierunku prac, aby osiągnąć zamierzony cel.

obraz_3

Warsztaty improwizacji przełamią wszystkie lody

Improwizacja to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, elastyczności i szybkiego myślenia w zespole. Uczestnicy będą pracować nad umiejętnością szybkiego reagowania na niespodziewane sytuacje pod okiem profesjonalnego aktora-improwizatora. Wrocław jest miastem, w którym ta forma artystyczna przyjęła się bardzo dobrze, zatem wykorzystanie tego aspektu pod integrację jest doskonałym pomysłem.. Różnorodne ćwiczenia, wskazówki a w końcu samodzielne odgrywanie scenek pozwala przełamać pierwsze lody, wyzwolić pokłady pewności siebie z bardziej nieśmiałych uczestników i zafundować sobie kilka godzin świetnej zabawy. Poznamy przy okazji naturalnych liderów, urodzonych „mówców” i ludzi, którzy idealnie radzą sobie w niespodziewanych sytuacjach codzienności.

obraz_2

Mystery Box Challenge pobudzi wyobraźnię

Czy Wasza drużyna jest gotowa na nieznane wyzwania? Mystery Box Challenge to świetny sposób na zbudowanie zaufania, poprawienie komunikacji i kreatywnego rozwiązywania problemów. Każdy zespół otrzymuje tajemniczą skrzynkę, w której znajdują się różne przedmioty i zadania do wykonania. Zadaniem uczestników będzie wspólnie wykorzystać zawartość skrzynki, aby osiągnąć określony cel. Po drodze czeka nas wiele zadań, momentów wymagających ustalenia wspólnej strategii i wykorzystania silnych stron wszystkich osób biorących udział w wyzwaniu. Jednym słowem, zabawa wymaga komunikacji, współdziałania i szybkiego podejmowania decyzji.

obraz_1

Reksio na swoim czyli przyjemne ze szlachetnym

Poczujcie radość pomagania innym, angażując się w projekt budowania domków dla psów ze schroniska. Wrocławskie firmy eventowe często organizują takie akcje, dając firmom możliwość zbudowania wygodnych i bezpiecznych schronień dla bezdomnych czworonogów. Do dyspozycji dostajemy narzędzia i różnorakie materiały. Pod okiem specjalistów tworzymy domki dla naszych czworonożnych braci, by zapewnić im schronienie na chłodniejsze dni. Autorzy najlepszych bud otrzymają nagrody, a wszystkie psiaki wygrają dach nad głową. To wyjątkowe doświadczenie nie tylko wzmocni więzi w zespole, ale także pozwoli nam zobaczyć realny, szczytny cel naszych działań.

Magia Hollywood oczaruje wszystkich

W wielkim skrócie, drużyny wcielają się w aktorów, reżyserów i makijażystów by stworzyć krótkometrażowe dzieła sztuki na dowolnie wybrany temat. Następnie, podczas spektakularnie prestiżowej gali, uczestnicy oglądają wszystkie stworzone obrazy i wybierają te najlepsze. Dodatkowo, przyznane zostaną nagrody za najlepszą rolę pierwszoplanową czy scenariusz i zdjęcia. Całość uwieczni wielki bankiet, na którym wszystkie zaproszone gwiazdy będą mogły pobawić się przy dźwiękach świetnej muzyki, skosztować fenomenalnych drinków i świętować ukończenie swoich dzieł do białego rana.

Artykuł powstał przy pomocy Argentum Event – agencji eventowej z Wrocławia

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *