Jak wykorzystać cowork w pełni? Mamy dla Ciebie 6 wskazówek?

oto praca korab2Niedawno odkryłeś magiczny świat współpracy: coworking, tak? Ale być może po pierwszych kilku miesiącach i z setką nowych znajomych na Facebooku zaczynasz się rozpraszać takim poziomem aktywności. Jak wykorzystać buzz, jednocześnie zwiększając swoją wydajność?

Oferujemy kilka prostych wskazówek które pozwolą Ci upewnić się, że w pełni wykorzystać walory jakie niesie cowork warszawa .

Wskazówka # 1: Stwórz (szczegółowy) dzienny harmonogram

W przestrzeni współpracującej jesteś szefem swojego czasu. Tak ty. Upewnij się, że realizujesz swoje codzienne zadania, tworząc dzienny harmonogram pracy. Wypróbuj techniki, w których spędzasz określony czas na pracy, za co w zamian nagradzasz się kilkoma minutami rozrywki. Ponadto użyj pierwszych 10 minut dnia, aby ustalić priorytety i zaplanować obciążenie pracą w danym dniu.

Wskazówka # 2: Nagroda za osiągnięcia (duże lub małe!)

Nie czekaj na klepanie cię po plecach przez swoich kolegów, tylko raz na jakiś czas sam poklep się po plecach. Traktuj siebie dobrze, gdy wykonasz planowane zadanie. Wypij pyszny sok, odejdź od biura, pomedytuj lub zagraj w szybką grę online przez 5 minut. Krótkie przerwy na myślenie są miejscem, w którym dzieje się magia, dlatego wybieraj te biura co workingowe, które zapewniają nieograniczoną ilość kawy i zdrowych przekąsek, pokój gier i pokój do medytacji dla członków bądź inne, tym podobne przyjemności.

Wskazówka # 3: Odrobina jogi – w biurze!

Przyklejenie naszego ciała i wzroku do ekranów komputera zwiększa ryzyko wystąpienia bólów szyi, pleców i ramion, a także doprowadza do dolegliwości napiętego widzenia. Czekając cierpliwie na drukarkę, postaw na szybkie rozciąganie pleców, ramion i nóg, aby zmniejszyć zmęczenie mięśni. Usiądź i w pozycji siedzącej przez chwilę pooddychaj głęboko i powtarzaj ulubioną mantrę.

Wskazówka # 4: Zapytaj i już!

Twoje członkostwo w tej przestrzeni jest warte więcej niż przestrzeń fizyczna. Jedną z najcenniejszych rzeczy w byciu w przestrzeni coworkingowej są relacje, które nawiązujesz. Nie bój się prosić o pomoc – najlepsze rozwiązania dla wszystkich Twoich potrzeb mogą znajdować się zaledwie kilka kroków od Ciebie!

Wskazówka # 5: Pokaż się na wydarzeniach

Większość współpracujących osób w przestrzeniach coworkingowych jest również chętna do organizacji wielu imprez towarzyskich, które służą jako możliwości nawiązywania kontaktów. Nie musisz uczestniczyć w każdym wydarzeniu, ale konsekwentne pojawienie się regularnie na kilku z nich przyniosłoby więcej sukcesów niż olanie tematu. Ta przestrzeń przecież jest już przygotowana do konstruktywnych interakcji (zwykle z darmowym jedzeniem i napojami!), Więc dlaczego nie wykorzystać jej w pełni?

Wskazówka # 6: Skonsultuj się z przyjaznym menedżerem

Nie zapominaj, że menedżerowie w Twojej przestrzeni coworkingowej są po to, aby Ci pomóc. To Twoje dobre wróżki i chcą, żebyś wykonał swoją pracę jak najlepiej. Będą spędzać dużo czasu na tym, by jak najwięcej dowiedzieć się o swoich członkach, więc są do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *