Etykiety VOID- wszystko, co musisz o nich wiedzieć

badge-2008747_960_720Etykiety zabezpieczające VOID przed manipulacją zwiększają bezpieczeństwo przedmiotów. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tym etykietom bezpieczeństwa.

VOID: co to są etykiety bezpieczeństwa?

Określenie etykiety zabezpieczające może być stosowane do każdej etykiety zaprojektowanej w celu poprawy bezpieczeństwa oznaczanych przedmiotów. Etykiety bezpieczeństwa takie jak plomby void mogą poprawić bezpieczeństwo przedmiotów na wiele różnych sposobów:

-mogą działać jako wizualny środek odstraszający przed manipulacją lub kradzieżą
-zapewniają środki do śledzenia obiektu i /
-zawierają specjalne funkcje, które zapobiegają produkcji podrobionych przedmiotów

Specjalnego rodzaju etykiety bezpieczeństwa stanowią wizualny dowód manipulacji. Może to również działać jako wizualny środek odstraszający przed takim naruszeniem, które ma miejsce w pierwszej kolejności.

Etykiety z widocznym naruszeniem stanowią wizualny dowód manipulacji na różne sposoby; usunięcie etykiety zwykle pozostawia część tej etykiety za sobą.

Jak działają etykiety Void jako etykiety bezpieczeństwa?

Etykiety zabezpieczające VOID pozostawiają po sobie komunikat (zwykle słowo „VOID”) na samej etykiecie, poprzednio oznakowanym elemencie lub obu tych elementach. Ta metoda polega na dodaniu dodatkowej warstwy do konstrukcji etykiety. Istnieją różne rodzaje etykiet bezpieczeństwa VOID.

  • Całkowity transfer: dodatkowa warstwa zawiera wydrukowaną nieważną wiadomość. Oddziela się od materiału wierzchniego (górna warstwa), pozostawiając dodatkową warstwę (i pustą wiadomość) na wcześniej oznaczonym elemencie.
  • Non-Transfer: dodatkowa warstwa niesie wydrukowaną pustą wiadomość. Pozostaje przyczepiony do materiału. Brak etykiety i nieważny komunikat z tyłu etykiety służy jako dowód manipulacji.
  • Częściowe przeniesienie: dodatkowa warstwa jest połączona z materiałem wierzchnim za pomocą powłoki uwalniającej wzór LUB jest połączona z klejem uwalniającym wzór. Dodatkowa warstwa dzieli się na dwie pozostałe części z tyłu materiału. Pozostawia to pustą wiadomość na odwrocie samej etykiety i na poprzednio oznakowanym elemencie.

Etykiety bezpieczeństwa używają częściowego przeniesienia, pozostawiając nieważny komunikat na etykiecie i wcześniej oznakowanym elemencie. Próba ponownego przyklejenia etykiety z powrotem nie będzie w stanie ukryć podziału w dodatkowej warstwie utworzonej podczas pierwszego usunięcia.

Jakie są zalety etykiet Void?

Etykiety, które wykonane są ze srebrnego poliestru i kleju częściowym przeniesieniem są wytrzymałe, trwałe i wodoodporne, dzięki czemu idealnie nadają się jako etykiety o długim okresie użytkowania. Pozostaną one mocno na miejscu przez cały okres istnienia oznakowanego przedmiotu lub przez czas przechowywania i / lub transportu. Materiał ten nadaje się również do zastosowań z wahaniami lub ekstremalnymi temperaturami (gorącymi lub zimnymi), co często stanowi problem dla urządzeń i elektroniki. Jeśli potrzebujesz takich plomb VOID szukaj tych wysokiej jakości, które mają profesjonalny wygląd..

Firma ArtComp z Płocka
Strona internetowa: https://artcomp.pl
Email: biuro@artcomp.pl

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *