Dwuskrzydłowe włazy MAXI w ofercie KMB Steel Product

4- Dwuskrzydłowe włazy MAXI w ofercie KMB Steel Product

Włazy rewizyjne, czyli tzw. czyszczaki, montowane są wszędzie tam, gdzie niezbędny jest szybki i bezpieczny dostęp do znajdującego się pod posadzką systemu kanalizacyjnego. To rozwiązanie, które można spotkać chociażby w halach magazynowych, zakładach przetwórstwa spożywczego. Włazy wykonane ze stali nierdzewnej (lub na życzenie klienta kwasoodpornej) spełniają najwyższe wymogi higieniczne, poza tym cechują się wysoką trwałością oraz odpornością na korozję.

Na rynku dostępne są włazy rewizyjne ze stali nierdzewnej o różnych parametrach. W naszym artykule chcielibyśmy przybliżyć Wam nowoczesne rozwiązanie oferowane przez KMB Steel Product – dwuskrzydłowe włazy MAXI.

Dwuskrzydłowe włazy MAXI od KMB Steel Product –rozwiązanie dla wymagających

Włazy z serii MAXI to rozwiązanie nowoczesne, które odpowiada wymaganiom klientów przemysłowych. Dwuskrzydłowe włazy umożliwiają bardzo łatwy, komfortowy dostęp do kanalizacji w celu przeprowadzenia kontroli. Co istotne, włazy z serii MAXI można idealnie dopasować do miejsca montażu. Rozmiary czyszczaka są prawie nieograniczone – klienci mogą zlecić realizację indywidualnego projektu.

Nowoczesne włazy MAXI i ich najważniejsze zalety

Linia MAXI charakteryzują się solidną, wzmocnioną konstrukcją ze stali nierdzewnej. Dużym atutem tych praktycznych włazów są dwuskrzydłowe drzwi. Ich otwieranie nie jest w żaden sposób problematyczne, ponieważ włazy wyposażone są w siłowniki. Warto zaznaczyć, że skrzydła drzwi również mają wzmocnioną konstrukcję, co przekłada się na wyższe bezpieczeństwo użytkowania włazu. Zamontowane siłowniki to gwarancja szybkiego i sprawnego otwierania i zamykania drzwi włazu w razie kontroli instalacji.

Montaż czyszczaków MAXI nie jest skomplikowany. Ze względu na ich funkcjonalność, są one montowane zarówno w obiektach gastronomicznych, jak na halach produkcyjnych oraz w galeriach handlowych. Coraz częściej, w nowoczesnych zakładach przemysłowych i innych obiektach planuje się instalację dużych włazów. Co istotne, również innowacyjne włazy MAXI można z powodzeniem wykończyć terakotą lub płytkami podłogowymi – tym samym pokrywa pasuje idealnie do posadzki.

Nowoczesne włazy MAXI – eleganckie elementy architektoniczne

Włazy rewizyjne MAXI, których rozmiary mogą być niemalże nieograniczone, mogą pełnić rolę nie tylko praktycznego czyszczaka. Należy podkreślić, że nowoczesne włazy rewizyjne ze stali nierdzewnej są na tyle estetyczne, że nie potrzeby ukrywać ich na halach przemysłowych albo w galeriach handlowych. Włazy mogą stanowić niebanalne wykończenie architektoniczne danej przestrzeni. W minimalistycznych obiektach sprawdzą się nagie stalowe konstrukcje – możliwe są gładkie i ryflowane pokrywy włazów. Jak już wspomnieliśmy, można wykończyć pokrywę włazu płytkami lub terakotą. Wybierając te same płytki, który pokrywają posadzkę, możecie dopasować właz do posadzki. Pokrywę włazu można też pokryć płytkami o innym designie i tym samym wykorzystać właz jako niebanalne zdobienie przestrzeni. Właz w zabudowie podwyższanej może pełnić funkcję estetycznej platformy.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *