Do pracy na rowerze elektrycznym? Dobry pomysł!

oto praca bikeZastanawiasz się jaki rower elektryczny kupić, bo chcesz zrobić coś dobrego dla siebie i środowiska, przesiadając się na takowy z samochodu? Ponadto możesz wcześniej odwiedzić lokalny sklep rowerowy, aby sprawdzić, czy znają się na rowerach elektrycznych i poszerzyli swój asortyment o takie modele, więc gdy pojawi się jakikolwiek problem z zakupionym rowerem, będziesz już wiedział gdzie iść.

Niektóre lokalne sklepy po prostu nie obsługują e-rowerów i warto mieć tego świadomość, zanim zabierze się do nich swój rower elektryczny mtb licząc na szybką naprawę.

Możesz polegać na gwarancji kupując rowery elektryczne damskie lub męskie, ale pamiętaj że jednak poziom usług może nie być taki, jakiego oczekujesz. Nie brakuje marek online z 30-dniową gwarancją, a jeśli przyjdziesz do nich z pytaniem, kierują cię do grupy właścicieli e-rowerów na Facebooku, co oznacza, że z ich strony nie ma w ogóle wsparcia fabrycznego (!). Oczywiście takich sytuacji nie ma gdy, postawisz na renomowanego sprzedawcę jak https://gilickibike.pl/67-rowery-elektryczne – ale zawsze trzeba zważyć wady i zalety każdego wyboru,

Możesz znaleźć markowy rower, który ma lokalne wsparcie i serwis – po prostu bądź gotowy zapłacić dodatkowo za koszty z góry.

Zastanów się nad opcjami e-roweru dotyczącymi ulepszeń i części zamiennych

Pomyśl o tym, co będzie z rowerem który zamierzasz kupić, jeśli będziesz chciał zaktualizować go później lub wymienić jego części? Czy możesz znaleźć części do swojego roweru online? Niektóre rowery elektryczne męskie wykorzystują części zamienne lub markowe, a części i elementy do tych hamulców lub silników można łatwo znaleźć online. Jednak nie zawsze tak jest. Niektóre używają własnych, zastrzeżonych komponentów, które nie mogą być przetwarzane lub wymieniane. Jeśli chcesz dopieścić rower i przyspieszyć, pamiętaj, że w przypadku niektórych rowerów jest to łatwe, a u innych jest to prawie niemożliwe.

Jak kupić rower elektryczny o odpowiedniej mocy?

Moc jest prawdopodobnie pierwszą rzeczą, którą ludzie zaczną porównywać, gdy spojrzą na różne e-rowery. Masz 250 watów, 500 watów, 750 watów i jeszcze więcej kombinacji pomiędzy nimi.

  • 250 watów może nie wydawać się zbyt dużą mocą, ale pamiętaj, że 250-300 watów to zakres mocy podtrzymywany przez profesjonalnego rowerzystę, więc to tak, jakbyś miał profesjonalnego sportowca ukrytego w pedałach rowerowych, który CI pomaga.
  • 500 watów jest bardziej powszechne. To wystarczająca moc, aby utrzymać dobrą prędkość na płaskim terenie, a wzgórza są łatwiejsze do pokonania.
  • 750 watów jest prawnym maksimum. Przy 750 watów będziesz w stanie wzbić się w górę na wzgórzach i bardzo szybko osiągnąć maksymalną prędkość.

Istnieją względy wykraczające poza moc. Niektóre rowery elektryczne mają 750 W mocy, ale używają mniejszego silnika niż inny rower, który również ma 750 W mocy. Oświadczenia reklamowe nie zawsze są równe w rzeczywistych testach wydajności. Dlatego też mądrze wybierz typ silnika. Jeśli zależy Ci na niezawodności i wszechstronności w jeździe, najlepszy będzie silnik z piastą z przekładnią. Niezawodne są również silniki z piastą z napędem bezpośrednim, ale są one zwykle cięższe i lepiej nadają się do bardziej wydajnych zastosowań.

[TB]

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *