Wybierasz się do banku po kartę kredytową? Sprawdź jakie warunki musi spełniać Twoja firma

Business-Credit-Card

Karty kredytowe cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale również wśród osób prowadzących własny biznes. Są doskonałym sposobem na dostęp do dodatkowej gotówki, dlatego warto je mieć nawet wtedy, gdy na co dzień z nich nie korzystamy.

Dzięki kartom kredytowym można mieć pewność, że zawsze mamy dostępne dodatkowe pieniądze. Ta świadomość przyda się w sytuacji, gdy chwilowo tracimy płynność finansową i potrzebujemy gotówki praktycznie od ręki. W przypadku kredytów, trzeba udać się do banku, złożyć wniosek i całe mnóstwo dokumentów, natomiast karta kredytowa jest rozwiązaniem, z którego można skorzystać od ręki. Oczywiście, najpierw trzeba ją zdobyć, czyli wybrać się do banku i złożyć odpowiedni wniosek.

Jak znaleźć najlepszą kartę kredytową?

Jeśli prowadzisz firmę i poszukujesz dobrej karty kredytowej, przede wszystkim warto sprawdzić aktualną ofertę na rynku. Niekoniecznie trzeba wybierać akurat ten bank, w którym posiadamy konto firmowe. Oferta banków jeśli chodzi o karty kredytowe nieustannie się zmienia i w innym banku może się okazać, że będzie dużo lepsza.

Oczywiście, wybierając własny bank można liczyć na szybsze załatwienie sprawy, gdyż bank dysponuje już sporą wiedzą na temat klienta, jego możliwości finansowych czy stanu konta i na tej podstawie jest w stanie stworzyć ofertę dopasowaną do potrzeb. Najlepsze karty kredytowe z kredytowakarta.com.pl to propozycja ciekawej i funkcjonalnej porównywarki kart, która w jednym miejscu zestawia wiele ofert bankowych, zwracając uwagę na najważniejsze parametry karty. Dzięki porównywarce można więc wybrać idealną dla siebie ofertę bez konieczności odwiedzania banków czy ich stron internetowych oraz poszukiwania najważniejszych informacji. Porównywarka pozwala więc zaoszczędzić sporo czasu, a jednocześnie pieniędzy – można bowiem wybrać najbardziej korzystną i najtańszą opcję karty kredytowej.

Jakie formalności trzeba spełnić, aby otrzymać kartę kredytową?

Przedsiębiorcy, którzy chcą złożyć wniosek o kartę kredytową dla firm, muszą liczyć się z tym, że w banku trzeba przedstawić co najmniej kilka dokumentów. W przypadku, gdy o produkt kredytowy ubiega się firma, najczęściej podczas składania wniosku trzeba przedstawić zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i urzędu skarbowego o niezaleganiu z żadnymi zobowiązaniami wobec tych instytucji.

Najczęściej potrzebny jest również wyciąg z konta firmowego, na podstawie którego bank jest w stanie ocenić kondycję finansową przyszłego klienta. Dzięki temu ustala limit środków na karcie kredytowej. Im lepiej radzi sobie firma i ma wyższe obroty, tym większy limit środków może uzyskać. Wnioskowanie o kartę kredytową jest obecnie uproszczone niemal do minimum. Niekoniecznie trzeba wybierać się do banku. W wielu bankach możliwe jest złożenie wniosku o kartę kredytową online. Wszystkie formalności można wypełnić wirtualnie, a karta kredytowa jest przysyłana pocztą.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *