Pracownicy z Europy Wschodniej – klucz do sukcesu Twojej firmy. Dlaczego warto skorzystać z usług Worksol

agencjapracy-worksol

Deficyt polskich pracowników na rynku pracy sprawia, że pracodawcy coraz chętniej zatrudniają obcokrajowców. Ze względu na położenie Polski, najliczniejszą grupę stanowią pracownicy z Europy Wschodniej, w tym zwłaszcza z Ukrainy. Do naszego kraju przyjeżdżają w poszukiwaniu spokoju, bezpieczeństwa i stabilnego zatrudnienia. Mogą okazać się kluczem do sukcesu Twojej firmy. Pomoc w ich zatrudnieniu oferuje biuro pośrednictwa pracy za granicą Worksol. Dlaczego warto z tego skorzystać?

Pracownicy ze Wschodu są godni zaufania

Przede wszystkim pracownicy z Ukrainy i innych państw Europy Wschodniej są godni zaufania. Często rozumieją i dobrze komunikują się w języku polskim, co ułatwia ich aklimatyzację i wdrożenie do pełnionych obowiązków. Chętnie wiążą się z polskim pracodawcą na dłużej, co jest dla nich szansą na poprawienie statusu majątkowego. Z czasem wielu z nich ściąga do Polski rodziny i osiedla się nad Wisłą na stałe. Dzięki temu wpisują się trwale w polski rynek pracy i stanowią cenne źródło siły roboczej. Sumiennie wykonują swoje obowiązki i pozwalają polskim pracodawcom wskoczyć na jeszcze wyższy poziom. 

Szeroki przekrój kwalifikacji i doświadczenia kandydatów 

Zatrudnienie osób z Europy Wschodniej może okazać się kluczem do sukcesu Twojej firmy. Pracownicy z Białorusi, Gruzji czy Ukrainy posiadają szerokie spektrum kwalifikacji i doświadczenia. Do Polski przyjeżdżają zarówno pracownicy fizyczni, jak i wykształceni specjaliści z zakresu IT. Dzięki temu bez problemu znajdziesz kandydatów, którzy spełnią Twoje oczekiwania. Skuteczna rekrutacja minimalizuje koszty związane z zatrudnieniem pracownika ze Wschodu oraz wspiera budowanie pozycji rynkowej przedsiębiorcy. Aby zmniejszyć ryzyko z tym związane, warto postawić na renomowane biuro pośrednictwa pracy tymczasowej i stałej. Dobrym wyborem jest agencja Worksol. 

Zaangażowanie i wysoka jakość pracy 

To, co charakteryzuje starannie dobranych kandydatów ze Wschodu, to ich duże zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz wysoka jakość pracy. Sumiennie podchodzą do swoich zadań i wykazują lojalność wobec pracodawcy. Doceniają szansę, którą dostali. Nic więc dziwnego, że w pracownicy z Kazachstanu i innych europejskich krajów cieszą się tak dużym zainteresowaniem polskich firm. Zwiększają potencjał i możliwości przedsiębiorcy, minimalizują fluktuację w zatrudnieniu oraz pozwalają na otworzenie się firmy na nowe rynki. Jednocześnie mają mniejsze oczekiwania niż Polacy o podobnych kwalifikacjach i doświadczeniu. W związku z tym starannie dobrani pracownicy z Gruzji i Europy Wschodniej to nie tylko bezpieczeństwo zatrudnienia, ale również redukcja związanych z tym kosztów. 

Uproszczony proces legalizacji pobytu i zatrudniania 

Oczywiście zatrudnienie pracownika z Europy Wschodniej różni się od tego, jak cały proces wygląda w przypadku Polaków. Na szczęście w Polsce przygotowano uproszczoną procedurę, dzięki czemu przyspiesza się proces rekrutacji. Pomoże Ci w tym agencja pośrednictwa pracy za granicą Worksol. Jej specjaliści doskonale orientują się w kwestiach administracyjnych i są w stanie jeszcze szybciej zaspokoić potrzeby kadrowe swoich klientów. 

Kompleksowa wsparcie od A do Z ze strony agencji Worksol

Eksperci Worksol oferują kompleksowe wsparcie od A do Z w obszarze rekrutacji i zatrudnienia kandydatów z Europy Wschodniej. Doskonale znają tamtejszy rynek oraz współpracują z agencjami bezpośrednio na miejscu. Dzięki temu główna selekcja odbywa się jeszcze poza Polską. Do naszego kraju trafiają tylko starannie zweryfikowani kandydaci, którzy wpisują się w potrzeby danego przedsiębiorcy. Duży napływ Ukraińców do Polski sprawił, że firma rekrutuje również wśród tych, którzy już znajdują się w naszym kraju. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty Worksol 

Jeżeli interesują Cię pracownicy z Mołdawii, Ukrainy i innych kierunków wschodnich, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem Worksol. Firma ma już kilkanaście lat doświadczenia na rynku i może pochwalić się wieloma sukcesami rekrutacyjnymi. Jej eksperci dokładnie zapoznają się z Twoimi potrzebami i pomogą Ci w zatrudnieniu najlepszych pracowników z Europy Wschodniej i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu z Worksol i do postawienia na bezpieczeństwo zatrudnienia w Twojej firmie. 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *