Odbierz moc papierosom i na zawsze zerwij z nałogiem dzięki przełomowym magnesom Nil Smoke

[ ARTYKUŁ REKLAMOWY ]

Nil Smoke (2)

Mariola była niewolnikiem papierosów. Paliła 30 papierosów dziennie. Nikotyna towarzyszyła jej podczas wykonywania różnych czynności i w różnych stanach emocjonalnych: picie kawy, przerwa w pracy, stres i roztargnienie.

Witajcie, jestem Mariola z Krakowa. O sobie mówię w trzeciej osobie i w czasie przeszłym, gdyż osoba, o której mówię, przestała istnieć. Jestem teraz nową Mariolą, o czystych płucach i bez nałogu. Przestałam być dla siebie zagrożeniem. Wystarczył jeden dobry ruch, abym przestała robić biernych palaczy z bliskich mi osób.

Mam 32 lata, a palić zaczęłam, gdy tylko poszłam do liceum. Przekonywałam samą siebie, że papieros mnie rozluźnia. Teraz, gdy widzę na ulicy kobietę palącą papierosa, robi mi się niedobrze. Taki widok nie jest przyjemny dla oka. Ja też tak robiłam. Ludzie patrzyli na mnie z dezaprobatą…

Przez 15 lat byłam czynnym palaczem. Pewnego dnia spojrzałam na siebie w lustrze. Skóra mojej twarzy wyglądała na chorą. Zniknął jej naturalny kolor i stała się żółta. Nie wspomnę już o tym, jaka była sucha. Nawet białka moich oczu stały się żółte. Generalnie rzecz ujmując, wyglądałam 20 lat starzej.

W tamtej chwili zapragnęłam rzucić palenie. Przez 2 lata bezskutecznie próbowałam zerwać z nałogiem. Przy każdej próbie przeżywałam kryzys abstynencki. W tym czasie próbowałam różnych metod na rzucanie palenia. Wyrzucałam pieniądze na papierosy elektroniczne, hipnozę i pigułki. Każda z tych metod miała jedynie świetną reklamę. Skuteczności żadnej. Myślałam, że tak jest ze wszystkimi metodami na rzucanie palenia, aż pewnego dnia trafiłam na magnesy Nil Smoke.
Naturalny środek, którego skuteczność odczułam na własnej skórze

Zamówiłam magnesy Nil Smoke przez internet. Dystrybutorzy przekonali mnie, że nie wszystko, co pojawia się w sieci jest oszustwem. Ekspresowa dostawa jeszcze bardziej podsyciła moją chęć wypróbowania tych magnesów i zerwania z nałogiem.

Szczerze mówiąc, na początku nie byłam zbyt przekonana. W końcu paliłam przez 15 lat, a na stronie było napisane, że można rzucić palenie w ciągu zaledwie 7 dni. I to niezależnie od tego, jak długo było się palaczem – 5 lat, 20 lat czy pół życia.

Skuteczność tego naturalnego produktu związana jest z medycyną Wschodu. Magnesy Nil Smoke działają przy zastosowaniu akupresury, stymulując kluczowe punkty ucha. W wyniku tego procesu, produkcja endorfin wzrasta. Magnesy zapewniają uczucie satysfakcji, dają energię i siłę potrzebną do tego, by nigdy więcej nie sięgnąć po papierosa. Metoda ta gwarantuje zerwanie z nałogiem w 98 % przypadków.
Zgodnie ze wskazówkami zakładałam te 2 magnesiki na punkt akupresury w uchu. Dla osiągnięcia lepszego efektu, nosiłam je przez 3-4 godziny dziennie.
Oto, jaki efekt udało mi się osiągnąć. Po upływie:
• 7 dni – rzuciłam palenie bez kryzysu abstynenckiego
• 2 tygodni – uporczywy kaszel zniknął
• 4 tygodni – moja skóra odzyskała młodość, jej naturalny kolor powrócił
• 12 miesięcy – nie zapaliłam ani jednego papierosa odkąd zaczęłam stosować magnesy Nil Smoke
Obliczyłam też, ile pieniędzy udało mi się zaoszczędzić. Nie uwierzycie, ale rzucając palenie można zaoszczędzić nawet 4.800 zł rocznie! Wystarczy wyeliminować nikotynę. Magnesy Nil Smoke oszczędzają naprawdę dużo pieniędzy. Oprócz tego, poprawią wasz wygląd i sprawią, że odzyskacie zdrowie.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *