Zegar ścienny do biura – jak wybrać najlepszy?

clock-1932616_960_720Która godzina? Kiedy jesteś w swoim biurze, musisz być w stanie odpowiedzieć na to pytanie niemal natychmiast, a aby pomóc Ci to zrobić, istnieje podstawowy obiekt do projektowania wnętrz, który przybierał wiele kształtów i form przez lata: zegar ścienny.

Zamiast być tylko zegarkiem, zegar ścienny jest również obiektem, który może stworzyć pokój o określonym stylu, zwiększając ogólny efekt dekoracji wnętrza. Istnieje naprawdę wiele rodzajów wzorów, kolorów i materiałów do wyboru – wystarczy wejść na interni by się o tym przekonać, a znalezienie idealnego dopasowania do każdego innego środowiska może zamienić się w zabawną okoliczność. Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy kilka faktów na temat zegarów ściennych dostępnych na dzisiejszych rynku, których styl miejmy nadzieje będzie źródłem inspiracji dla każdego projektu wnętrz, który możesz mieć w swoim biurze, spójrz!

Winylowy zegar ścienny

Doskonały pomysł na prezent dla miłośników muzyki w każdym wieku, ale równocześnie też znakomity gadżet do każdego biura. Zegary ścienne z winylu wykonane z przetworzonych starych płyt od razu urzekają uwagę każdego gościa wchodzącego do pokoju. Te przyjazne dla środowiska przedmioty wyrażają pasję do muzyki i nowoczesnego gustu, ale różnorodne projekty także przyciągają uwagę innych osób, dzięki czemu nadają się do każdego środowiska biurowego.

Zegar inspirowany komiksem

Zgiełk wielkiego miasta reprezentowany przez onomatopeiczne słowa napisane w zegarze inspirowanym komiksem, przypomina nieco miasto Gotham. Zegar ścienny w takim stylu jest idealny dla dzieci, ale i dorosłych, można go umieścić w każdym biurze kreatywnych profesjonalistów.

Zegar ścienny w stylu retro

Zegar ścienny o oryginalnym, zabytkowym designie, odpowiedni do kuchni i salonów, ale taki drewniany model przedstawia też sylwetkę staroświeckiego klimatu, którą naprawdę warto wprowadzić do swojego biura. Wnieś odrobinę stylu retro do swojego biura, nie przesadzając – na taki efekt właśnie przełoży się wybór zegara ściennego w tym oldskulowym klimacie.

Innowacyjny zegar ścienny o nowoczesnym wyglądzie

Tradycyjny materiał, drewno to wspaniała recepta na genialny projekt oszałamiającego zegara ściennego – ale niektórzy przedsiębiorcy na przykład z branży IT będą woleli rozejrzeć się za innowacyjnym, ultranowoczesnym wzornictwem, odpowiednim do nawet najbardziej eleganckich wnętrz. Idealnym tego przykładem może być chociażby ręcznie montowany zegar ścienny. Jeszcze więcej animuszu do całości dodasz, gdy rozejrzysz się za limitowaną edycją zawierającą intarsję wykonaną z różnych zestawów drewnianych elementów, w tym drewna bukowego, klonu, orzecha włoskiego i innych szlachetnych materiałów. Taki nowoczesny zegar sprawdzi się też dla osób które posiadają biura urządzone w tradycyjnym stylu – będzie to odpowiedni motyw na zasadzie kontrastu utworzonego przez różne kolory i kształty drewna .

Tak, czy inaczej jak widać można sobie pozwolić na naprawdę wiele atrakcji, jeśli chodzi o znalezienie idealnego zegara ściennego do biura.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *