Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach – szkolenia UDT na układnice magazynowe

kurs-na-obsluge-ukladnic-magazynowych

Centrum Szkolenia Zawodowego Krapkowice zaprasza na szkolenie z zakresu obsługi układnic magazynowych. Układnice magazynowe to urządzenia, które wykorzystywane są w szeroko pojętej logistyce. Znajdziemy je praktycznie w każdym dużym magazynie, a co za tym idzie, zapotrzebowanie na wykwalifikowanych operatorów tych urządzeń jest bardzo duże. Układnice zaliczane są do urządzeń transportu bliskiego i do ich obsługi wymagane jest zdanie egzaminu przygotowanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Niezbędne więc będzie kompleksowe szkolenie.

Szkolenie z obsługi układnic magazynowych 

W Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia UDT. Do dyspozycji kursanta są wykwalifikowani instruktorzy, którzy przekażą pełnie swej bogatej wiedzy i chętnie podzielą się zdobytym przez lata doświadczeniem w obsłudze układnic. Dzięki takiemu podejściu kurs na układnice prowadzony jest w bezpiecznej i komfortowej atmosferze. W czasie trwania szkolenia  kursant pozna wszystkie techniczne aspekty działania układnicy, jej budowę i zasady eksploatacji. Dzięki zajęciom praktycznym i licznym ćwiczeniom obsługa urządzenia nie będzie stanowiła dla niego problemu i będzie w pełni przygotowany przed zadaniami, jakie zostaną przed nim postawione na egzaminie UDT. Po pozytywnym zaliczeniu praktycznej jak i teoretycznej części egzaminu przyznawane są czasowe uprawnienia do obsługi układnic magazynowych, które jednak można w swoim czasie odnowić bez konieczności ponownego poddawania się egzaminowi.

Inne szkolenia UDT w Centrum Szkolenia Zawodowego Krapkowice

W naszym Centrum Szkolenia Zawodowego Krapkowicach oferujemy również inne kursy kończące się egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego. Uważamy, że odpowiednio przekazana wiedza to podstawa do tego, aby wynieść z kursu wszystko to, co przyda się w praktycznej pracy. W przystępny sposób przekazujemy kursantom wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie obsługi następujących urządzeń:

  • wózki jezdniowe podnośnikowe,
  • suwnice, wciągnik i wciągarki,
  • wciągniki i wciągarki,
  • żurawie,
  • podesty ruchome,
  • dźwigi,
  • układnice,
  • i inne.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców posiadających magazyny, hale produkcyjne i zakłady pracy o dużej powierzchni, oraz do pracowników, którzy na własną rękę chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Nasze Centrum kompleksowo zajmuje się dokumentacją, związaną z przeprowadzeniem egzaminu UDT oraz pomaga w miarę możliwości w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na dofinansowanie szkoleń. Zawsze staramy się, aby po szkoleniu klient nie tylko zdobył potrzebne uprawnienia, ale również był zadowolony ze współpracy. Zapraszamy do naszego Centrum Szkolenia Zawodowego w Krapkowicach.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *