Zaśnieżony krajobraz w Zakopanem zaprasza na kulig i inne atrakcje!

pexels-arthur-swiffen-14771042Zakopane ma wiele do zaoferowania poza stokami, a dla Ciebie i Twojej rodziny dostępnych jest wiele atrakcji – a Zakopane kulig jest na ich czele. Odkryj idylliczne zimowe szlaki wędrowne, przeżyj emocjonującą jazdę na saniach lub poznaj lepiej Tatry podczas kuligu. Podczas wycieczki narciarskiej lub wędrówki na rakietach śnieżnych w głęboko zaśnieżonym zimowym krajobrazie poczujesz głęboką więź z naturą. A kiedy przekonasz się czym jest bieg w puchu, Twoje serce do sportów zimowych znacznie szybciej bić. Oprócz jazdy na nartach i snowboardzie w Zakopanem dostępne są następujące atrakcje.

Jazda na sankach

Wesoły tor saneczkowy jest nieodzownym elementem urozmaiconego zimowego urlopu w Zakopanem. Wycieczki na sankach są szczególnie zabawne, jeśli połączysz je z przytulnym postojem w schronisku. Wystarczy wcześniej zarezerwować miejsce. Dokładne opisy wycieczek, a także godziny możliwości z nimi związane – znajdziesz na stronach ich organizatorów.

Zimowe wędrówki

Ciesz się wyjątkowym zimowym krajobrazem na łonie zimowych szlaków turystycznych. Niezależnie od tego, czy wybierzecie się na spokojną wędrówkę po dolinie, czy też wybierzecie się do jednej z zakopiańskich chat, to zależy od Was. Ubierz się ciepło i ciesz się spokojem natury podczas zimowych wędrówek po Tatrach. Będzie wspaniale!

Rakiety śnieżne

Przedzieraj się przez nietknięty zimowy krajobraz i krok po kroku w lśniący, świeży śnieg. Pooddychaj świeżym górskim powietrzem i poczuj się całkowicie wolny – tak działa wędrówka w rakietach śnieżnych po Tatrach.

Wyrusz na własną rękę lub dołącz do wycieczki na rakietach śnieżnych z przewodnikiem. Miejscowi górale chętnie pomogą Ci zaplanować wycieczkę. Doświadczeni przewodnicy na rakietach śnieżnych pokażą Ci najpiękniejsze zakątki pokrytych głębokim śniegiem Tatr podczas wędrówki na rakietach śnieżnych z przewodnikiem. Niejedna szkoła narciarska oferuje również wycieczki z przewodnikiem. Wystarczy krótki research w sieci, by poznać dokładniejsze opisy wycieczek oraz dane kontaktowe i godziny otwarcia przewodników, na których możesz liczyć w tym zakresie.

Przejażdżka saniami ciągniętymi przez konie – kulig Zakopane

Otulony w przytulne koce, odkryjesz Zakopane z innej perspektywy podczas kuligu przez idylliczny zimowy krajobraz: przytulny, romantyczny, cichy. Tylko kłus i parskanie koni przerywa ciszę. Woźnice mają dużo do powiedzenia. Zabiorą Cię w podróż po tym, jak kiedyś było w tej miejscowości – lub po prostu porozmawiają o wszystkim i o niczym. Gdy dotrzesz na miejsce, w przytulnej chatce czeka na Ciebie rozgrzewająca herbata lub aromatyczny poncz.

Jazda na skuterze po śniegu

Szukasz zmiany tempa? Co powiesz na jazdę na skuterze po śniegu? Dzień na skuterze śnieżnym wzbogaci Twoje zimowe wakacje. Wypożycz skutery śnieżne – przewodnicy nauczą Cię właściwej techniki podczas szybkich warsztatów. Najlepiej zadbać o wcześniejszą rezerwację, aby mieć pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i w zgodzie z organizacją Twojego upragnionego urlopu wypoczynkowego.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *