Zaskocz swoich pracowników oryginalną imprezą integracyjną Sprawdź nasze propozycje

19812large-1-752x440

Impreza integracyjna, zazwyczaj wykorzystywana jest w dużej grupie osób, w której szczególny nacisk kładzie się na poprawne relacje między współpracującymi ludźmi. Pomysł z imprezą integracyjną wykorzystywany jest zazwyczaj w zakładach pracy, szczególnie tych, w której pracuje większa ilość pracowników, podzielonych na działy. Imprezy takie, nierzadko organizowane cyklicznie mają za zadanie zacieśnienie więzi między pracownikami, z czego często korzystają sami pracownicy.

Impreza integracyjna kojarzy się nam często ze sztywnym bankietem, który często stanowił jedyny sposób firmowej imprezy. Dziś coraz częściej odchodzi się od takiej formy imprezowania, stawiając na aktywne imprezowanie, które zachęci do zabawy wszystkich gości.

Gdzie najczęściej organizuje się imprezy integracyjne

Szukając inspiracji na zorganizowanie imprezy integracyjnej często stara się nawiązać do działalności firmy, choć nie jest to wymóg konieczny. Na rynku dostępne są wszelkie sposoby na rozrywkę, angażującą całą grupę gości, a przykładów na taką imprezę można mnożyć. Jeszcze do niedawna w czołówce najczęściej wybieranych rozrywek znaleźć można było chociażby paintball, kręgle czy nawet wycieczkę na gokartach.

Oczywiście są to godne uwagi sposoby na ciekawe spędzenie czasu, jednak obecnie coraz częściej stawia się na oryginalne formy spędzania wspólnego czasu. Obecnie stawia się na taką formę imprez integracyjnych, jak podchody, także w wersji miejskiej, skorzystanie z wesołego miasteczka, kalambury, wersję wykorzystującą warsztaty, parki linowe i inne.

Organizatorzy takich imprez wręcz wychodzą z siebie, żeby tylko zorganizować imprezę, która nie tylko zaangażuje wszystkich zaproszonych, ale sprawi, że wszyscy będą się dobrze bawić. Jednym z takich pomysłów może być też wykorzystanie Escape room’ów, czyli niedawno powstałych pokojów z zagadkami. Jest to wciagająca forma zabawy, jednak dla osób, które nie mają problemu z zamkniętymi pomieszczeniami.

Escape room na imprezę integracyjną-tak czy nie?

Żeby ostatecznie wybrać, czy Escape room sprawdzi się na imprezie integracyjnej należy zadać sobie podstawowe pytanie- przede wszystkim czy zaproszeni goście chętnie skorzystają z oferowanej zabawy czy nie oraz jaki motyw przewodni pokoju z zagadkami wybrać. Na szczęście na rynku znaleźć można wiele rodzajów pokoi z zagadkami. Ta specyficzna forma rozrywki jest aranżowana na wiele sposobów, a do najczęściej wybieranych należą chociażby pokoje stylizowane na więzienne cele czy szpitalne sale.

Niecodzienny wystrój, a także często chęć odwiedzenia miejsc na co dzień zamkniętych dla przeciętnego człowieka sprawia, że takie pokoje z zagadkami są często wybierane. Warto wspomnieć także o aspekcie, jakim jest sama zagadka. Chęć samodzielnego rozwiązania zagadki wpływa na poprawę pracy w zespole, co w dalszej przyszłości może zaowocować lepszymi kontaktami w pracy i efektywniejszymi jej owocami. Pokoje z zagadkami są więc jednym z ciekawych pomysłów na spędzenie czasu ze współpracownikami.

Artykuł opracowano wspólnie z portalem, na którym możesz zarezerwować swój własny pokój zagadek www.escaperoombank.pl

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *