Targi szkół wyższych a gadżety reklamowe – co wybrać dla swojej uczelni?

tablet-600649_960_720Na targach uniwersyteckich potencjalnych studentów można łatwo przytłoczyć. Pędząc od jednego stoiska do drugiego przez kilka godzin, są zalewani komunikatami i brandingiem, zastanawiając się nad swoją akademicką przyszłością. W takich warunkach trudno jest im odpowiednio przyswoić wszystkie informacje niezbędne do zawężenia wyboru do uniwersytetu lub dwóch, w których chcą złożyć podanie.

Z tego powodu przyniesienie użytecznych i unikalnych promocji może wyróżnić Twoją uczelnię. Młodzi klienci uwielbiają typ gadżetów, które są zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. W rzeczywistości 85% osób, które otrzymują prezenty i produkty promocyjne, zatrzyma je, jeśli są przydatne. Zanim przejdziesz do następnej rundy targów, spraw, aby Twoja instytucja wyróżniała się na tle innych, inwestując w następujące produkty promocyjne.

Torby/plecaki reklamowe

Studenci, którzy w pełni skorzystają z targów, zwiedzają wydarzenie obciążeni broszurami i darmowym łupem z każdej uczelni, którą rozważają. Podaruj im idealną torbę ze sznurkiem do noszenia wszystkich tych prezentów i materiałów promocyjnych. Będzie służyć jako uniwersalna torba na siłownię lub do szkoły długo po imprezie. Gdy będą przechodzić przez proces ubiegania się o przyjęcie na studia i rekrutacji, zerknięcie na nazwę Twojej instytucji na torbie promocyjnej przypomni im o niej i zachęci ich do szukania dodatkowych informacji na temat programów dostępnych w szkole.

Długopisy reklamowe

Długopisy są podstawowym elementem marketingu promocyjnego, szczególnie przydatnym dla studentów, którzy nadal piszą egzaminy i codziennie przystępują do testów. Podnieś jakość długopisów, które rozdajesz na targach, inwestując w rysiki, które potencjalni kandydaci docenią. Dodanie wielofunkcyjnego rysika daje im możliwość równego pisania notatek na papierze i smartfonie. Gdy stanie się ich narzędziem do pisania, jeszcze więcej osób będzie miało kontakt z uczelnią.

Rozdzielacz USB

Reklamowe gadżety techniczne są zawsze hitem młodszych grup demograficznych. Zapewnij przyszłym studentom narzędzie, z którego są zobowiązani korzystać – 4-portowy hub USB, który łączy wiele urządzeń z ich laptopami. Gdy ukończą zadania domowe i przygotują swój pierwszy esej rekrutacyjny na uczelnię, zostanie im przypomniana Twoja marka. Gdy firmy technologiczne odchodzą od praktyki obejmowania wielu portów USB w laptopach, studenci będą potrzebować tego elementu technologicznego, dopóki nie zdecydują się na to, by w pełni zaktualizować swój komputer i akcesoria.

Pendrivy reklamowe z logo uczelni

Czy jest lepszy sposób, aby pomóc uczniom zapamiętać swój uniwersytet, niż podarowanie im dodatkowej pamięci USB? Pamięci flash USB są niezwykle powszechne w szkołach średnich, dzięki czemu są mile widzianym prezentem na każdym stoisku. Na stronach takich jak printmar.pl znajdziesz je w różnych rozmiarach i opcjach kolorystycznych, dzięki czemu na pewno nie będziesz mieć problemu z tym, bym, je idealnie dopasować do kolorów uniwersytetu.Warto skorzystać z takiej brandingowej inspiracji i wyróżnić się na tle konkurencji.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *