Wypełnianie ust – jak dokonać tego cudu?

girl-3713108_1280Chcesz więc poprawić wygląd swoich ust? Masz swoje powody. Napinanie warg często poprawia pewność siebie i pewność seksualną.

Dobrą wiadomością jest to, że masz wiele możliwości poprawienia wyglądu swoich ust. Metody, które tutaj omawiamy, redukują również drobne linie i zmarszczki wokół ust. Ważne jest też, aby być realistą. Zastrzyki lub implanty mogą poprawić Twój naturalny wygląd, ale nie chodzi o dokonywanie cudów.

Kim są najlepsi kandydaci do powiększania ust?

Musisz być ogólnie w dobrym zdrowiu. Nie jesteś dobrym kandydatem do powiększania ust, jeśli masz:

  • aktualne opryszczki

  • choroby, takie jak cukrzyca lub toczeń

  • jakiekolwiek blizny na ustach

  • problemy z krzepliwością krwi

Jak każda inna chirurgia plastyczna, powiększanie ust wymaga dużej odpowiedzialności. Możesz tylko sama określić, czy jesteś gotowa. Informacje te powinny służyć jedynie jako ogólny przegląd i nie powinny zastępować porady lekarza. Po wybraniu lekarza porozumiesz się z nim i wspólnie zdecydujesz, która opcja najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Podobnie jak w przypadku każdej procedury medycznej, należy poinformować lekarza o wszelkich alergiach lub przyjmowanych lekach, a także omówić historię choroby. Niektóre choroby, takie jak cukrzyca, mogą zwiększać ryzyko powikłań. Jeśli jesteś palaczem, może to być również czynnikiem komplikującym.

Twój chirurg najprawdopodobniej zastosuje znieczulenie miejscowe (środek przeciwbólowy nakładany bezpośrednio na usta) do wstrzyknięć. Są one wykonywane w warunkach ambulatoryjnych w gabinecie lekarskim lub przychodni i zostaniesz odesłana do domu tego samego dnia, po tym jak zostanie wykonane wypełnianie ust warszawa Mokotów.

Artecoll

To syntetyczny materiał, który wypełnia usta. Ponieważ jest syntetyczny, istnieje większe ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej niż w przypadku wstrzyknięcia kolagenu lub tłuszczu, ale trwa dłużej niż oba te rozwiązania.

Autologen

To zastrzyk własnego kolagenu, pozyskiwanego z innego miejsca na ciele. Nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej, jednak wyniki są tylko tymczasowe. Może to być dobre dla osób, które nie są gotowe do osiągnięcia trwałego wyniku.

Kolagen

Można pobrać z krów i wstrzyknąć w usta. Istnieje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, dlatego najlepiej jest poprosić chirurga o podanie dawki testowej przed przejściem do pełnej dawki. Wyniki są tymczasowe i trwają od czterech tygodni do trzech miesięcy.

Dermalogen

To kolagen pozyskiwany od zmarłych ludzkich dawców. Jest to również rozwiązanie tymczasowe, ale twoje ciało nie powinno go odrzucać.

Zastrzyki z powięzi

Wykorzystują specyficzny rodzaj tkanki łącznej pobranej z własnego ciała lub od zmarłego ludzkiego dawcy. Można go wszczepić chirurgicznie lub wstrzyknąć. Główną wadą jest to, że w ciągu roku od wstrzyknięcia twoje ciało ponownie wchłonie powięź.

Tłuszcz z własnych ud lub brzucha

Nie ma ryzyka reakcji alergicznej i możesz osiągnąć trwałe rezultaty. Można to również wszczepić chirurgicznie. Jeśli przytyjesz, twoje usta mogą się powiększyć, ponieważ komórki tłuszczowe staną się większe.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *