Jak szybko i wygodnie pozbyć się samochodu służbowego?

architecture-big-apple-buildings-1388069Wiele firm z różnych branż na co dzień działa nie tylko w swojej siedzibie, ale również w terenie. Ich pracownicy korzystają więc często z samochodów służbowych, które są intensywnie eksploatowane. Im większa flota samochodowa w firmie, tym więcej czasu trzeba poświęcić dbałości o to, by wszystkie samochody były w pełni sprawne, komfortowe i wygodne w codziennym użytkowaniu.

Gdy auta firmowe są mocno eksploatowane, nie trzeba długo czekać, aż zaczną sprawiać problemy. Najczęściej intensywnie użytkowane samochody zaczynają potrzebować mechanika i zdarza się, że długimi tygodniami stoją w warsztatach i są wyłączone z użytkowania. Nie jest to dobre rozwiązanie dla firmy, której zależy na sprawnym działaniu i dojeżdżaniu do klientów na duże odległości. Auto, które nie spełnia swojej funkcji, lepiej jest sprzedać zamiast pakować w niego dodatkowe środki. Po sprzedaży można zysk z auta włożyć jako część środków na zakup nowego auta, które będzie w stu procentach spełniało oczekiwania.

Nie każda forma sprzedaży gwarantuje sukces

pokrowce na fotele samochodowe sklep internetowyW dzisiejszych czasach wiele osób, które decydują się na sprzedaż auta, wystawia ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych czy w branżowych serwisach motoryzacyjnych. W ten sposób można sprzedać auto bez pośredników, jednak nie zawsze transakcja jest szybka i bezproblemowa. Po wystawieniu ogłoszenia trzeba odpowiadać na wiele telefonów i wiadomości, a także umawiać się na oględziny z potencjalnymi kupującymi. Nie jest to dobre rozwiązanie dla pracowników firmy, którzy mają o wiele poważniejsze zajęcia niż spędzanie czasu z potencjalnymi kupującymi, którzy docelowo i tak auta nie kupują. Portale ogłoszeniowe to dobre rozwiązanie wyłącznie dla osób, które mają sporo czasu i nie zależy im na błyskawicznej sprzedaży samochodu. Jeśli chcemy auto sprzedać szybko, wystawianie go w internecie może nie przynieść oczekiwanego skutku.

Warto szukać dobrego skupu

Dobrą alternatywą dla portali ogłoszeniowych może być sprzedaż samochodu w skupie aut. Sprawdzony skup aut Bydgoszcz to rozwiązanie, które pozwala bardzo szybko pozbyć się dotychczasowego samochodu. Skupy aut działają bardzo sprawnie, można umówić się z ich pracownikami także na miejscu, w siedzibie swojej firmy. W ten sposób zaoszczędzimy czas na dojazd, a jednocześnie nie musimy martwić się, że auto nie zostanie kupione. Pracownik firmy szybko wycenia auto, proponuje za nie konkretną kwotę. Jeśli właściciel nie ma nic przeciwko danej sumie, można pozbyć się samochodu praktycznie od ręki. Przedstawiciel skupu przekazuje gotówkę i zabiera samochód, firma skupująca zajmuje się również dopełnieniem wszystkich formalności. Jeśli chcemy sprzedać samochód w ciągu jednego dnia, skup aut to rozwiązanie, które na pewno spełni wszystkie oczekiwania. Kwota uzyskana za auto może być nieco niższa niż kwota rynkowa, jednak jest to cena za szybką i bezproblemową transakcję.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *