Wybierasz się w podróż służbową? Wynajmij samochód

rent-a-car-to-let5

Podróże służbowe zdarzają się w każdej firmie. Nie dotyczą one może samej kadry niższego szczebla, ale już kierownictwo – z właścicielem na czele – podróżują często i wszędzie. Chodzi o zdobycia jak największej liczby potencjalnych klientów, którzy dadzą utrzymanie całej firmie na określony – oby jak najdłuższy – czas. Samochody wykorzystywane do podróży służbowych – szczególnie, jeśli są to samochody przeznaczone do kontaktu z klientami, z którymi przedsiębiorca chce zawrzeć ważne umowy – powinny być jak najbardziej reprezentacyjne.

Na taką okazję warto wynająć luksusowy samochód z wypożyczalni, choćby z Car 4 Vip z Warszawy, ponieważ „Jak nas widzą, tak nas piszą”. To stare przysłowie dokładnie określa reakcję potencjalnego kontrahenta na stronę przeciwną. Przedsiębiorca na co dzień może sobie jeździć czym chce, nikt mu nie zabroni. Jednak jeśli wybiera się w ważną podróż służbową – szczególnie dotyczącą podpisywania ważnych umów – powinien zainteresować się wynajmem samochodu służbowego, gwarantującego mu odpowiedni wizerunek. Poprzez taki odpowiedni wizerunek, przedsiębiorca buduje bagaż zaufania u potencjalnego klienta.

Co zrobić aby wynająć dobry samochód na służbową podróż?

Warto zapoznać się z ofertami wynajmu samochodu w różnych wypożyczalniach i wybrać tę, która najbardziej będzie odpowiadać zarówno pod względem finansowym, jak i warunków wynajmu. Wprawdzie firmy wynajmujące auta kierują się prawie tymi samymi warunkami wynajmu, jednak warto je dokładnie poznać, aby nic nas nie zaskoczyło w trakcie trwania umowy, oraz gdy ona ma się skończyć. Warunki wynajmu samochodu są ściśle określane w umowach. Jedynie co jest „ruchome”, to cena wynajmu. I tutaj właśnie można podjąć się negocjacji określonej ceny, szczególnie jeśli umowa wynajmu dotyczy samochodu luksusowego, lub auta sportowego o znacznej wartości. Samochody takie można wynajmować na specjalne okazje, np. na służbową podróż, której celem jest podpisywanie ważnych dla firmy kontraktów.

zarządzanie flotą transportowąDobry przedsiębiorca wie, że na środkach reprezentacyjnych nie ma co oszczędzać, ponieważ wszystkie one wrócą – razem z dobrymi kontraktami. Również w innych wypadkach warto wynająć samochód, z przeznaczeniem na szczególne okazje. Jeśli przedsiębiorca chce zawrzeć związek małżeński, lub taki związek ma w zamyśle dla kogoś z rodziny – zwłaszcza własnego dziecka – oczywiście może wynająć limuzynę na ten cel, wraz z kierowcą.

Jest wiele powodów, dla których wynajęcie służbowego samochodu jest koniecznością, ponieważ ich zakup może całkowicie mijać się z celem i generować niepotrzebne wydatki. Takie auto trzeba później utrzymywać, a przecież te pieniądze można przeznaczyć na bardziej potrzebne inwestycje z korzyścią dla samej firmy. Wynajęcie samochodu służbowego nie jest zbyt skomplikowane. Wypożyczalnie upraszczają ten proceder na tyle, na ile są w stanie. Mają określone i jasne zasady, których się trzymają. Są one bardzo korzystne dla potencjalnego klienta, który zechce skorzystać z ich usług.

Artykuł przygotowała wypożyczalnia samochodów Car4Vip Sp. z o.o.

Adres:
Plac Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa

Kontakt:
+48 501 430 166
+48 798 933 750
E-mail: contact@car4vip.com.pl
www: http://wypozyczalniasamochodowwwarszawie.pl

NIP: 5252583676
REGON: 147185505

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Wybierasz się w podróż służbową? Wynajmij samochód

  1. Eli
    30 czerwca 2017 at 09:37

    Organizując podróż służbową warto mieć swój kod rabatowy Airbnb dzięki któremu możemy dostać spory upust na noclegi na całym świecie. W razie jakiegoś nieprzewidzianego problemu podczas podróży mamy się gdzie zatrzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *