Wybieramy praktyczny prezent dla koleżanki z pracy.

gift-4669449_640

Z koleżankami w pracy spędzamy niemal jedną trzecią codziennego życia. Nic więc dziwnego, że w miejscu pracy często powstają znajomości i przyjaźnie, które trwają dłużej niż wspólna praca biurko w biurko. Osoby, które ze współpracownikami się przyjaźnią, często uwzględniają je na swoich listach prezentowych w czasie przedświątecznym, a także dbają o podarunki z innych okazji.

Jeśli chcesz podarować koleżance z pracy coś efektownego, praktycznego i przydatnego, warto na początku rozeznać się w jej upodobaniach i sprawdzić, jakie są jej zainteresowania. Jeśli będziemy znać hobby, gust, rodzaj słuchanej muzyki czy czytanych książek, z pewnością łatwiej będzie kupić podarunek, który naprawdę się spodoba. W poszukiwaniu efektownego i ciekawego prezentu warto wybrać się nie tylko do sklepów stacjonarnych, ale również przejrzeć ofertę w sieci. Na sklep.wiproject.pl znajdziemy wiele inspiracji, z których na pewno będzie można wybrać coś na prezent dla koleżanki w pracy i nie tylko.

Efektowne podarunki z nadrukami

Bardzo popularne w ostatnim czasie są prezenty ze zdjęciami lub nadrukami. Im bardziej oryginalny, niebanalny i personalizowany napis, tym lepiej. Można więc postarać się o napis, który jest popularnym powiedzonkiem naszej koleżanki lub o inny nadruk, z którym będzie miała pozytywne skojarzenia. Dobrym pomysłem mogą być również nadruki w postaci zdjęć na ubraniach, kubkach, obrazach i plakatach oraz na wielu innych przedmiotach codziennego użytku. Ciekawe, efektowne zdjęcie sprawia, że zwykłe przedmioty nabierają zupełnie innego charakteru i stają się jedyne w swoim rodzaju. Jeśli planujemy taki personalizowany podarunek, warto skorzystać ze sklepów internetowych, które pod tym względem są dużo tańsze niż punkty stacjonarne. Warto jednak pamiętać, że takie prezenty trzeba zamawiać z większym wyprzedzeniem. Zamawianie na ostatnią chwilę przed ważnym dniem może okazać się nietrafione, bo prezent nie dotrze na czas. Pamiętajmy też, by stawiać na jakość prezentów – tania chińszczyzna raczej nie będzie dobrym rozwiązaniem podarunkowym.

Prezenty w formie bonów i voucherów

Jako prezent dla koleżanki z pracy doskonale sprawdzą się też bony do sklepów czy vouchery do restauracji, salonu spa, gabinetu odnowy biologicznej czy innego punktu z ciekawymi usługami. Pamiętajmy jednak wtedy, by wybierać takie usługi, którymi nasza koleżanka będzie zainteresowana i chętnie z nich skorzysta. Wręczanie vouchera na skok ze spadochronem osobie, która ma lęk wysokości nie będzie dobrym pomysłem. Podobniej jak bon do sieci księgarni nie będzie trafionym prezentem dla osoby, o której wiemy, że nie za bardzo przepada za czytaniem książek w wolnym czasie. Za każdym razem prezent powinien więc być dopasowany do konkretnej osoby. A jeśli nie znamy upodobań czy zainteresowań, lepiej jest postawić na jakieś standardowe podarunki, zamiast kupować coś, co będzie kompletnie nieprzydatne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *