Moda plus size: 2 ważne wskazówki dla pań o krągłościach

model-2996426_960_720Pracując w branży odzieżowej plus size, można wielokrotnie napotykać wiele problemów związanych z modą i stylem.

Dla niektórych osób te wskazówki mogą być po prostu zdrowym rozsądkiem, ale dla innych mogą być zupełnie nowym sposobem patrzenia na świat mody i odzież xxl. To naprawdę zależy od tego, jak wysoko cenisz modę i od tego, jak jesteś przygotowany do eksperymentowania. Jeśli nie byłaś przygotowany do eksperymentowania, a zamiast tego bardziej interesowało Cię ukrywanie się w zbyt dużych czarnych ubraniach, i nigdy nie patrzyłaś na interesujące bluzki w sklepie www.fenii.pl mam nadzieję, że te wskazówki dadzą ci więcej pewności siebie, abyś mogła bawić się modą ze stylem!

Życie powinno polegać na zabawie, podobnie jak moda dla puszystych! Więc teraz chcę podzielić się kilkoma wskazówkami dla fashionistki o pięknych krągłościach!

1. Zidentyfikuj swój kształt

Gdy poznasz swój kształt, będziesz mogła dowiedzieć się, jakie style odzieży czy konkretne bluzki damskie dla puszystych, będą dla Ciebie najlepsze w oparciu o kilka kluczowych zasad stylizacji.

Istnieje kilka kształtów dla dam plus size o różnych figuracg: trójkąt (inaczej gruszka), odwrócony trójkąt, diament, prostokąt (inaczej banan), owalny (inaczej jabłko), klepsydra i większa klepsydra).

Uczenie się swojego kształtu daje siłę. Gdy nauczysz się więcej o swoim kształcie ciała, możesz nauczyć się ubierać, by uzupełnić swój kształt. Kształty ciała w dużych rozmiarach nieco różnią się od kształtów dla szczuplejszych kobiet. Kształt ciała może się zmieniać w zależności od utraty wagi lub przyrostu, ale kluczowe cechy fizyczne zwykle pozostają takie same, więc kształt ciała również pozostaje taki sam.

2. Nie bój się koloru!

bluza damska wranglerNoszenie czerni jest oczywistym wyborem dla większej dziewczyny, ponieważ spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy wiemy o tym, że czerń sprawia, że ​​wyglądasz szczuplej. Ale noszenie koloru sprawia, że ​​czujesz się dobrze i daje ci lepszą, bardziej pozytywną energię o sobie. Może poprawić odcienie skóry, a nawet jeśli nadal chcesz nosić czerń, możesz naprawdę poprawić czarny strój za pomocą kilku plam koloru.

W miejscach takich jak sklep internetowy Fenii.pl jest tak wiele pięknych ubrań i sukienek zaprojektowanych specjalnie dla kobiet w dużych rozmiarach, że wstydem byłoby nie eksperymentować! Jeśli nie jesteś przyzwyczajona do noszenia kolorów, ale chcesz spróbować, zacznij od małej kolorowej góry pod czarnym kardiganem lub kolorowego szalika nad czarną górą i rób postępy od tego miejsca, gdy poczujesz się bardziej komfortowo.

Jeśli nie masz pewności, jakie kolory będą najlepiej pasować do odcieni skóry, dlaczego nie odwiedzić stylisty kolorów, który wskaże Ci właściwy kierunek i podpowie jakie bluzki plus size są dla Ciebie?

? Wiele kobiet lepiej czuje się w noszeniu kolorów po konsultacji ze stylistą kolorów. Może być zalecane noszenie określonego zestawu kolorów, aby wyglądać bardziej atrakcyjnie. Pamiętaj jednak, że z czasem kolory mogą się zmieniać, więc nie bój się eksperymentować z tym, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze.

Nie bój się też nosić dużych nadruków, pasków lub odważnych kolorów – po prostu noś je z umiarem. Jeśli zamierzasz nosić duży nadruk lub pasek w paski, dopasuj go do gładkiego dołu i kurtki.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *