Jak sprawić, by dziecko uwierzyło w świętego Mikołaja?

santa-claus-2918_960_720Olśniewające światła, urocze targi, przepyszne smakołyki i specjalne tradycje sprawiają, że Boże Narodzenie jest czarujące. Ale jednym szczególnym sposobem, aby sprawić, by magia sezonu była prawdziwa dla Twoich dzieci, to sprawić, by wyglądało to tak, jakby Święty Mikołaj naprawdę odwiedził wasz dom. Mamy tutaj całą masę wskazówek które pomogą im uwierzyć w Świętego Mikołaja przez kolejny rok. Zaczynamy!

Użyj specjalnego papieru do pakowania

Zachowaj ukryty zapas specjalnego papieru do pakowania, którego używasz tylko do prezentów z bieguna północnego. Dodaj tagi z podpisem Świętego Mikołaja napisanym złotym lub błyszczącym atramentem, pamiętając, aby ukryć swoje pismo odręczne. Możesz również podpisać prezenty od Pani Mikołajowej, elfów, a nawet renifera Świętego Mikołaja.

Innym sposobem na przekonanie dzieci, że Mikołaj dostarczył ich prezenty, jest pokazanie, że tylko Mikołaj mógłby je dostać w ten prezent. Powiedz, że nie podoba ci się coś, o co proszą, narzekając, że jest za głośne, za duże lub za drogie. Możesz też porozmawiać o tym, że jedna z zabawek, o które prosili, jest bardzo trudna do znalezienia lub wyprzedania, a następnie pozwól Mikołajowi zajrzeć do środka dzięki jego specjalnym zdolnościom, aby zaskoczyć go tym prezentem. Fajnym pomysłem jest również wideo od św. mikołaja , które w wersji spersonalizowanej uwiarygodni całą historię.

Jeśli twoje dzieci zostawiają ciasteczka i mleko dla św. Mikołaja, zrób sobie przerwę na przekąskę i napój, przygotowując pokój na mikołajkowy poranek. Pozostawienie pustej szklanki i odgryzienie kęsa lub dwóch z ciasteczek lub pozostawienie tylko okruchów to prosty sposób na pokazanie, że Święty Mikołaj zatrzymał się tu na chwilę, to dla dzieci coś naprawdę niesamowitego!

Niezależnie od tego, w jaki sposób Twoja rodzina wierzy, że Święty Mikołaj przychodzi do Twojego domu, spraw, aby wyglądało na to, że przyszedł i odszedł. Zostaw odciski butów i zabłąkaną przywieszkę z prezentem na werandzie lub specjalny klucz bożonarodzeniowy zawieszony na drzwiach, do których wchodził Mikołaj. Jeśli masz kominek, zostaw bramę lekko uchyloną i pozwól, aby wydostała się na zewnątrz sadza. Jeśli wejdzie przez otwór na listy, może trochę białego puchu z jego kołnierza lub stroju może dostać się do środka.

Dodaj odrobinę brokatu i pokaż to na śniegu!

Jeśli nie chcesz roznosić sadzy lub brudu po całym domu, co powiesz na brokat? Błyszczący odcień brokatu może również wskazywać na obecność magii Świętego Mikołaja. Możesz zrobić ślady brokatem lub posypać je w pobliżu drzwi lub na prezentach, aby uzyskać magiczny dotyk. Sztuczny śnieg pomaga również sprawić, by wyglądał, jakby prezenty pochodziły z bieguna północnego.

Jeśli Mikołajki są obsypane śniegiem – zostaw ślady sań lub reniferów na śniegu na zewnątrz. Innym sposobem pokazania, że ​​renifery tam były, jest pozostawienie resztek marchwi lub innych na wpół zjedzonych smakołyków. Możesz też nabazgrać wiadomość na śniegu lub zostawić świeżo zbudowanego bałwana trzymającego tabliczkę ze specjalną wiadomością od Świętego Mikołaja.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *