Torba profesjonalisty – czego nie może w niej zabraknąć? Sprawdź tę listę!

ebefe141f3fa4122446777e1c7f8c207

Czy masz wszystko, czego potrzebujesz? Niezależnie od tego, czy chodzi o środki czystości, dodatkową parę słuchawek, czy też balsam do ust, jest co najmniej kilkanaście rzeczy, bez których żaden mężczyzna nie powinien udać się do biura – bez względu na to czy nosi elegancką, skórzaną aktówkę czy raczej będą to młodzieżowe plecaki miejskie https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html.

Dodatkowa ładowarka umożliwiająca włączanie telefonu w dowolnym miejscu i czasie.

Nasze telefony rządzą naszym życiem. Upewnij się, że zawsze masz wystarczająco dużo baterii, nosząc dodatkową ładowarkę zawsze ze sobą.

Przenośny zestaw baterii, gdy gniazdko nie jest dostępne.

Jeśli nie masz dostępu do gniazda ściennego, przenośna ładowarka musi służyć ci pomocą. Upewnij się, że jest również naładowana.

Balsam do ust jest koniecznością – zimą.

Balsam do ust to najlepsza z rzeczy, jakie kiedykolwiek wymyślono na suche i spierzchnięte wargi mężczyzny zimą. Nie zapomnij o nim w swojej torbie do pracy.

Grzebień, aby upewnić się, że Twoje włosy wyglądają schludnie.

Szybki przystanek w łazience, kropelka wody i skorzystanie z godnego zaufania grzebienia i fryzura będzie wyglądać tak samo dobrze, jakbyś wyszedł od fryzjera.

Miasto jest brudne. Nie zapomnij o chusteczkach antybakteryjnych.

Oczywiście, istnieją badania, które mówią, że środek do czyszczenia rąk niesie ze sobą więcej szkody niż pożytku. Ale fakt jest taki, że czasem będziesz tego potrzebował, nawet jeśli tylko to sprawi, że poczujesz się lepiej w odniesieniu do tej obrzydliwej rzeczy, którą właśnie przypadkiem dotknąłeś.

Pokrowiec do przechowywania najbardziej wrażliwych materiałów roboczych.

Od laptopa niezbędnego w pracy po wrażliwe dokumenty, czy portfolio – taki pokrowiec zapewnia, że wszystko jest bezpieczne i w zasięgu ręki. Nie mówiąc już o tym, że ładna naturalna skóra z której będzie wykonany pewnością dobrze wpłynie na wszystkich, którzy na nią spojrzą.

Mały parasol, zacznie padać deszcz.

Nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz – pogoda może być nieprzewidywalna wszędzie. Zabezpiecz się dzięki składanej parasolce, którą codziennie nosisz w swojej torbie. To nie zastępuje jednak twojego głównego parasola – po prostu daje ci pewność, że nigdy deszcz już cię nie zaskoczy.

Bądź profesjonalny z kartą – nie zapomnij o wizytówce.

Nie trzeba rozwijać tego tematu – dla profesjonalisty to konieczność.

Tanie pary słuchawek za każdym razem, gdy zapomnisz drogich.

To nie są słuchawki, z których będziesz korzystać każdego dnia, ale kilka złotych to mała cena, którą trzeba zapłacić, aby upewnić się, że nigdy nie będziesz musiał zacząć dnia bez twoich melodii.

Dobrze wykonane butelki z wodą, aby upewnić się, że jesteś dobrze nawodniony.

Napełnij je raz i będziesz pić w dobrym stylu przez cały dzień, niezależnie od tego, gdzie cię zaskoczy pragnienie.

Coś, co odświeży Twój oddech.

Nagłe spotkanie robocze po tym, jak na lunchu miałeś rybę? Nie bój się – wystarczy popić coś odświeżającego oddech albo mieć pod ręką gumę do życia.

Dziennik do pisania ważnych notatek pracy lub myśli – też może się przydać, prawda?

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Torba profesjonalisty – czego nie może w niej zabraknąć? Sprawdź tę listę!

  1. Marek Gibson
    13 lutego 2018 at 17:58

    Gdzie można kupić torby skórzane jak u Pana z foto?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *