Top 5 popularnych marek samochodowych jakie kupowaliśmy w 2018r.

pexels-photo-193997

Sprzedaż nowych i używanych samochodów jest jedną z najważniejszych gałęzi przemysłu motoryzacyjnego. Co roku polscy kierowcy kupują dziesiątki tysięcy aut, wśród których niektóre marki cieszą się większym zainteresowaniem, a inne nieco mniejszym. Decyzje zakupowe najczęściej uzależnione są od indywidualnych preferencji i upodobań kierowców, a także od ich możliwości finansowych. Nie każdy bowiem może sobie pozwolić na taki model auta, o jakim najbardziej marzy.

Pierwsza piątka najlepiej sprzedających się aut nie powinna budzić zaskoczenia, gdyż co roku zainteresowanie poszczególnymi markami jest dosyć zbliżone, najczęściej zmieniają się jedynie miejsca na podium. Na pierwszym miejscu króluje czeska Skoda, która wybierana jest przez kierowców poszukujących stabilnych i bezpiecznych pojazdów. Drugie miejsce na podium zajmuje japońska Toyota doceniana za wysoka jakość, trwałość użytkowania aut, a także za efektowny wygląd aut. Trzecie miejsce należy do niemieckiego Volkswagena, który od lat kojarzy się z solidnością i samochodami, które praktycznie trudno zajechać. Na miejscu czwartym jest Opel, a pierwszą piątkę zamyka Ford, który od lat cieszy się ogromnym uznaniem wśród kierowców poszukujących stabilnych i doskonale wykonanych samochodów.

Nie każdy może sobie pozwolić na nowe auto

Kierowcy, którzy wymieniają stare auta na nowe nie zawsze kupują je prosto z salonu. Nowe samochody są dosyć drogie i nie każdego stać na takie auto nawet wtedy, gdyby zdecydował się na spłacanie go w wieloletnich latach. Nic więc dziwnego, że na rynku motoryzacyjnym doskonale kwitnie sprzedaż samochodów używanych. Niekoniecznie muszą być one bardzo stare czy mocno wyeksploatowane. Już samochody dwuletnie czy trzyletnie, które niewiele różnią się od nowych, aktualnych modeli, można kupić w bardzo korzystnych cenach, dzięki czemu można cieszyć się praktycznie nowym samochodem w cenie, która znacznie odbiega od tej salonowej. Osoby, które kupują nowe auto najczęściej najpierw pozbywają się starego samochodu. Środki uzyskane z jego sprzedaży zwykle zasilają budżet na nowy samochód.

Szybki skup samochodów

holowanie Magdeburg PolskaAby szybko i bezproblemowo sprzedać samochód, niekoniecznie trzeba wystawiać go na którymś z portali ogłoszeniowych, a następnie czekać, aż odezwie się potencjalny kupiec. W ostatnich latach bardzo popularne są firmy, które zajmują się skupowaniem samochodów zarówno sprawnych, jak i uszkodzonych. Z perspektywy właściciela auta to bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu nie musi tracić czasu na pisanie ogłoszeń o sprzedaży czy umawiać się z potencjalnymi klientami. Sprawdzony skup aut Szczecin to dobra i wygodna opcja dla osób, którym zależy na czasie. Wystarczy umówić się w dowolnym miejscu z przedstawicielem firmy, który przyjedzie, wyceni auto i zaproponuje za nie konkretną kwotę. Jeśli właściciel samochodu się na nią zgodzi, transakcję można zrealizować praktycznie od ręki. Trzeba jednak pamiętać, że firm skupujących samochody jest na rynku całkiem sporo i ich oferta, przede wszystkim cenowa, może się znacznie różnić. Warto więc spędzić odrobinę czasu na sprawdzeniu różnych firm, aby wybrać taką, która w stu procentach spełni nasze oczekiwania.

Więcej informacji na stronie: http://auto-skupszczecin.pl

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *