Stomatolog Konin- jak wybrać najlepszego dentystę?

stomatolog-konin_(2)Stomatolog Konin, to fraza, którą nieraz wpisywałam w wyszukiwarkę Google, aby znaleźć najlepszego specjalistę. Zawsze, kiedy wydawało mi się, że już wybrałam pojawiał się jakiś inny lekarz pod hasłem: dentysta konin, którego usługi wyglądały równie dobrze i atrakcyjnie cenowo. Bałam się dentysty, ponieważ od kiedy byłam mała wizyty te kojarzyły mi się z bólem i czymś nieprzyjemnym. Kiedy rodzice prowadzili mnie do dentysty czułam stres i strach przed tym, że będę musiała mieć leczenie kanałowe, że będzie bolało. Goniono mnie abym myła zęby rano i wieczorem, żebym nie jadła za dużo słodyczy i nie piła napojów gazowanych, które podobno rozpuszczają zęby. Teraz wiem, że to wszystko to tylko przeszłość, a wybór w temacie:stomatolog Konin mam już za sobą.

Stomatolog Konin- gdzie i jak najlepiej szukać profesjonalisty?

Na początku szukałam kogoś w Internecie, jednak liczne gabinety i recenzje są bardzo podobne i ciężko wybrać kogoś kto jest lepszy. Postanowiłam więc poczytać dokładne opinie o różnych gabinetach wpisując: dentysta konin w wyszukiwarkę. Sprawdzałam, głównie te opinie mniej niż pięciogwiazdkowe. Te wydawały mi się bardziej wiarygodne. Ktoś dając 4 gwiazdki pisząc jakiś jeden minus, był dla mnie bardziej wiarygodny od samych najlepszych opinii. W końcu takie można kupić w dzisiejszych czasach w intrenecie. Po przeczytaniu opinii, wchodziłam na stronę gabinetu. Sprawdzałam wyposażenie, usługi jakie gabinet ma w ofercie. Im ich więcej tym lepiej. Wiadomo, że gabinet ma profesjonalny sprzęt a dentysta upora się z każdym moim problemem. Najlepszym jednak wyznacznikiem tego, gdzie udam się finalnie była opinia mojej znajomej. Nic nie zastąpi tego, jak ktoś chwali danego dentystę i gabinet mówiąc jak było, jak mu pomógł na żywo. Ta opinia zdecydowania zważyła w moim wyborze w temacie: stomatolog konin.

Profesjonalny gabinet, czyli jaki?

Dla mnie najważniejsze jest to, aby w gabinecie było czysto, aby od początku można było się poczuć bezpiecznie. Już sam telefon, aby się umówić musi być przyjemny. Panie recepcjonistki, muszą zachęcać nas i dodawać pewności siebie. Nie mówię tu o byciu nachalnym a po prostu grzecznym i miłym. Gabinet jak już wspominałam powinien być czysty a dentysta uśmiechnięty. Mi bardzo pomaga to jak mój stomatolog dokładnie tłumaczy mi co i jak z moimi zębami. Oczywiście na pierwszej wizycie zostały sprawdzone wszystkie moje zęby i wykonano zdjęcie panoramiczne. Dzięki temu dowiedziałam się, że konieczne będzie usunięcie ósemek. Wcześniej nikt nawet mi nie wspominał o tych zębach. Wiadomo pierwsze wizyty były nieco dłuższe. W końcu kilka lat nie byłam u dentysty. Wszystko jednak odbywało się pod znieczuleniem i mimo mojego grymasu na twarzy, spowodowanego bardziej stresem, nic nie bolało. Dzisiaj z ochotą co pół roku chodzę na wizytę do mojego dentysty. Dzięki niemu dowiedziałam się też, jakiej szczoteczki do zębów muszę używać, jakich nici dentystycznych i dlaczego warto co jakiś czas usunąć kamień z zębów.

 

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *