Standy reklamowe – jakie wybrać?

4287236625_76c615d7af_b

Standy reklamowe są bardzo pomocnym elementem pozwalającym na prezentację oferty – mogą służyć do umieszczenia na nich ulotek, książek czy katalogów, ale również produktów spożywczych, kosmetyków oraz innego rodzaju artykułów. Jak wybrać najlepsze standy reklamowe?

Przede wszystkim dobry stand reklamowy powinien być dopasowany do oczekiwań klienta. Ten z kolei powinien określić, jakie jest przeznaczenie takiego materiału ekspozycyjnego. Wobec tego powinniśmy wtedy określić, gdzie ma być on ustawiony, co ma być na nim prezentowane.

Warto sprawdzić ofertę firmy Grupa Milo na standy reklamowe.

Poniżej prezentujemy konkretne elementy standów, na które warto zwrócić uwagę przy ich zamawianiu.

1. Wielkość standu

Wielkość jest bezpośrednio związana z przeznaczeniem tego rodzaju elementu. Wielkość wpływa generalnie na możliwość ustawienia standu w określonych miejscach, dlatego warto też zwrócić uwagę na tę kwestię.

2. Liczba półek

Najczęściej standy reklamowe wyposażane są w trzy lub cztery półki w zależności od wielkości. Możemy jednak zamówić też standy z większą liczbą półek. Półki mogą być też podzielone przegrodami lub mogą mieć różne wysokości.

3. Dodatkowe wyposażenie standu

Kolejna kwestia to dodatkowe wyposażenie standu. Może mieć on tak zwany toper reklamowy, który będzie pełnił funkcję bannera i przyciągał uwagę klientów. Można też zastosować specjalne wkłady do półek dopasowane do promowanych produktów, a także dodatkowe kieszonki na ulotki po bokach.

4. Materiał do wykonania standu

Do wykonania standów kartonowych stosuje się różne rodzaje tektury – może być ot zarówno tektura lita, jak i falista. Im tektura będzie miała więcej warstw, tym cały stand będzie bardziej wytrzymały. Musimy więc określić, jakie produkty będą miały być na nim prezentowane, aby nie zniszczył się on pod ich ciężarem.

To najważniejsze kwestie, o których warto pamiętać, gdy chcemy zakupić standy reklamowe. Pamiętajmy o tym, że pod uwagę możemy wziąć też wiele innych spaw, między innymi metodę wykończenia standu czy jego cenę.

Drukarnie i inne firmy oferujące standy reklamowe można znaleźć już teraz przez internet, dobrym przykładem są standy reklamowe ze strony Segregatory.net.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *