Standy reklamowe – co to jest?

9394043522_49c80934d8_b

Chcesz wyeksponować swoje produkty tak, aby od razu zwróciły uwagę klientów? W takim przypadku warto pomyśleć o zainwestowaniu w standy reklamowe. Czym dokładnie są standy i gdzie możemy je zastosować?

Odpowiednia ekspozycja towarów to podstawa – nie bez powodu mówi się, że kupujemy wzrokiem, wobec tego powinniśmy też zadbać o to, aby nasze produkty był odpowiednio zaprezentowane i wyróżniały się na tle innych. W tym celu możemy wykorzystać standy reklamowe, które określane są też mianem stojaków reklamowych.

Standy reklamowe – jak to wygląda?

Standy to nic innego jak specjalne stojaki – po angielsku stand to stojak. Mogą mieć one różne wysokości i kształty, ale najczęściej to specjalne regały, na których umieszcza się produkty. Standy reklamowe mogą być wykonane z różnych materiałów, na przykład z kartonu, metalu, mogą być też wyprodukowane z drewna, więc mamy wiele możliwości na atrakcyjną ekspozycję towarów.

Standy uzupełniane są również o informacje o firmie oraz o produktach, między innymi znajdziemy na nich logo, informacje o produktach, dodatkowe elementy graficzne, co powoduje, że klienci mogą łatwo znaleźć taki stojak w sklepie i dowiedzieć się więcej o produktach.

Jak wykorzystuje się standy reklamowe?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, standy reklamowe najczęściej używane są przy ekspozycji produktów w sklepach. Ustawiane są wtedy przy regałach lub w przejściach – pozwalają wtedy na uzyskanie dodatkowej przestrzeni do prezentacji towarów.

Oprócz sklepów standy reklamowe także używane są w wielu innych punktach, na przykład możemy zobaczyć je w siedzibach firm – umieszcza się na nich wtedy produkty, foldery, ulotki reklamowe, używane są w muzeach, galeriach sztuki, urzędach, dlatego mają bardzo szerokie zastosowanie.

Gdzie zamówić standy reklamowe?

Projektowaniem i produkcją standów reklamowych zajmuje się obecnie wiele firm – możemy skorzystać z tego rodzaju usług bezpośrednio w drukarniach zajmujących się przygotowywaniem standów i innych materiałów reklamowych. Możemy także skontaktować się z agencjami reklamowymi.

Sprawdź ofertę na produkcję standów reklamowych z firmą Grupamilo.pl.

Zobacz także:

- Prędkość systemu a system operacyjny w smartfonach

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Standy reklamowe – co to jest?

  1. 26 czerwca 2019 at 08:58

    Zdjęcie trochę nie pasuje do artykułu :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *