Sprawdź nowe rozwiązania – Program Polska Bezgotówkowa!

shutterstock_718344241

Dzięki inicjatywie sektora publicznego, Związku Banków Polskich, wydawców kart oraz agentów rozliczeniowych w lipcu zeszłego roku została powołana Fundacja Polska Bezgotówkowa. Dowiedz się na co może liczyć!

Program Polska Bezgotówkowa

Polska Bezgotówkowa to program kierowany do mikro i małych przedsiębiorców. Jego celem jest przede wszystkim promocja, rozpowszechnianie oraz rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki niemu wszyscy przedsiębiorcy, który przejdą 4 etapowy proces kwalifikacji (wybierasz terminal płatniczy, wypełniasz formularz, Fundacja Polska Bezgotówkowa przeprowadza proces weryfikacji, odbierasz darmowe terminale płatnicze). Na co możesz liczyć jako uczestnik Programu Polska Bezgotówkowa?

- otrzymasz darmowe terminale płatnicze (nawet do 3 sztuk)
- nie płacisz prowizji od transakcji bezgotówkowych (Mastercard, Visa, JCB, UPI oraz BLIK) przez 12 miesięcy
- możesz liczyć na stałe wsparcie techniczne
- proces jest prosty i szybki (możesz przeprowadzić go online)

Aby wziąć udział w Programie Polska Bezgotówkowa musisz spełnia klika warunków m.in. nie korzystałeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy z terminali płatniczych w swoich placówkach, nie posiadasz więcej niż 5 punktów handlowo-usługowych oraz nie jesteś franczyzobiorcą. Więcej informacja o ofercie oraz Programie Polska Bezgotówkowa znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl/oferta/.

Polska Bezgotówkowa, czyli darmowe terminale płatnicze

Program Polska Bezgotówkowa daje Ci możliwości wyboru 2 terminali płatniczych, które doskonale sprawdzą się w zależności od Twoich preferencji, biznesu oraz wymogów. Pierwszym terminalem płatniczym dostępnym w programie jest terminal standardowy, co zapewnia? (bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych, obsługę popularnych kart takich jak: Mastercard, Visa, JCB, UPI oraz BLIK, dwie wersje: przenośna oraz stacjonarna, możliwość płatności bezgotówkowej z wykorzystanie telefonu komórkowego oraz karty płatniczej).

Drugim terminalem płatniczym jest terminal Smart D220, na co możesz liczyć w jego przypadku (najwyższy poziom bezpieczeństwa, innowacyjne rozwiązania takie jak: bezprzewodowy, dotykowy ekran, wytrzymała bateria, połączenie za pośrednictwem GSM oraz Wi-Fi, elektroniczne przechowywanie potwierdzeń transakcji). Terminal płatniczy w Twoim punkcie handlowo-usługowym to sposób na wsparcie biznesu oraz pozyskanie nowych klientów.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *