Sprawdź nowe rozwiązania – Program Polska Bezgotówkowa!

shutterstock_718344241

Dzięki inicjatywie sektora publicznego, Związku Banków Polskich, wydawców kart oraz agentów rozliczeniowych w lipcu zeszłego roku została powołana Fundacja Polska Bezgotówkowa. Dowiedz się na co może liczyć!

Program Polska Bezgotówkowa

Polska Bezgotówkowa to program kierowany do mikro i małych przedsiębiorców. Jego celem jest przede wszystkim promocja, rozpowszechnianie oraz rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki niemu wszyscy przedsiębiorcy, który przejdą 4 etapowy proces kwalifikacji (wybierasz terminal płatniczy, wypełniasz formularz, Fundacja Polska Bezgotówkowa przeprowadza proces weryfikacji, odbierasz darmowe terminale płatnicze). Na co możesz liczyć jako uczestnik Programu Polska Bezgotówkowa?

- otrzymasz darmowe terminale płatnicze (nawet do 3 sztuk)
- nie płacisz prowizji od transakcji bezgotówkowych (Mastercard, Visa, JCB, UPI oraz BLIK) przez 12 miesięcy
- możesz liczyć na stałe wsparcie techniczne
- proces jest prosty i szybki (możesz przeprowadzić go online)

Aby wziąć udział w Programie Polska Bezgotówkowa musisz spełnia klika warunków m.in. nie korzystałeś w ciągu ostatnich 12 miesięcy z terminali płatniczych w swoich placówkach, nie posiadasz więcej niż 5 punktów handlowo-usługowych oraz nie jesteś franczyzobiorcą. Więcej informacja o ofercie oraz Programie Polska Bezgotówkowa znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl/oferta/.

Polska Bezgotówkowa, czyli darmowe terminale płatnicze

Program Polska Bezgotówkowa daje Ci możliwości wyboru 2 terminali płatniczych, które doskonale sprawdzą się w zależności od Twoich preferencji, biznesu oraz wymogów. Pierwszym terminalem płatniczym dostępnym w programie jest terminal standardowy, co zapewnia? (bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych, obsługę popularnych kart takich jak: Mastercard, Visa, JCB, UPI oraz BLIK, dwie wersje: przenośna oraz stacjonarna, możliwość płatności bezgotówkowej z wykorzystanie telefonu komórkowego oraz karty płatniczej).

Drugim terminalem płatniczym jest terminal Smart D220, na co możesz liczyć w jego przypadku (najwyższy poziom bezpieczeństwa, innowacyjne rozwiązania takie jak: bezprzewodowy, dotykowy ekran, wytrzymała bateria, połączenie za pośrednictwem GSM oraz Wi-Fi, elektroniczne przechowywanie potwierdzeń transakcji). Terminal płatniczy w Twoim punkcie handlowo-usługowym to sposób na wsparcie biznesu oraz pozyskanie nowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *