Sala konferencyjna na prestiżową konferencje w okolicach rynku w Krakowie

13

Miejsce konferencji ma bezpośredni wpływ na sukces każdego spotkania biznesowego. Jeśli odnajdziesz odpowiednie miejsce, można powiedzie, że już jesteś w połowie drogi. Więc jeśli prowadzisz konferencję i szukasz sali konferencyjnej w centrum Krakowa o niebanalnym wyglądzie, mamy coś specjalnie dla Ciebie! Profesjonalny personel Hotelu Kossak**** w Krakowie ma duże doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, spotkań i wydarzeń i oferuje następujące udogodnienia:

Wspaniała lokalizacja i baza noclegowa

Hotel Kossak położony jest nad Wisłą, niewiele więcej niż kilkaset metrów od krakowskiego rynku. Taka lokalizacja daje możliwość podziwiania malowniczych widoków na Wawel i Stare Miasto. Hotel oferuje 120 miejsc noclegowych w pokojach rodzaju Single, Double, Twin, Castle View Superior, Royal Panorama Suite. Pokoje charakteryzuje czterogwiazdkowa jakość i luksus.

Zaplecze konferencyjne hotelu

Centrum konferencyjne oddaje do dyspozycji 5 powierzchni konferencyjnych. Sale konferencyjne są nowoczesne z Foyer, funkcją wypoczynkową, cateringiem oraz wielofunkcyjną Oranżerią z widokowym tarasem. Z okien można podziwiać piękno Krakowa – Wawel, Stare Miasto czy Bulwary Wiślane. Największa sala konferencyjna nada się dla usadowienia 170 osób. Wszystkie sale konferencyjne są wyposażone w klimatyzację, nagłośnienie, rzutniki, projektory multimedialne, flipcharty, ekrany, systemy zaciemnienia, mikrofony i wiele innych gadżetów, które sprawią, że Twoje spotkanie – konferencje, szkolenia czy warsztaty, przebiegną sprawnie i bezproblemowo. Zobacz więcej informacji na stronie internetowej http://www.salekonferencyjne.pl/miasto/krakow/.

Restauracje w Kossak****

Cafe Oranżeria zasługuje z pewnością zasługuje na szczególną uwagę, lokal ten bowiem znajduje się na dachu Hotelu Kossak. Menu opiera się na inspiracji smakami kuchni europejskiej z nutą kuchni fusion. Dostępne są również dania sezonowe. Druga restauracja Percheron przyciąga aromatem kawy, świeżych ziół i łagodną muzyką. Propozycja kulinarna Szefa Kuchni to w dużej mierze interpretacja kuchni europejskiej i międzynarodowej.

Oceń sam wspaniałość i prestiż tego miejsca!

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *