Wakacyjne safari w Turcji

oto-praca.pl - Wakacyjne safari w Turcji

Będąc na wakacjach w Turcji czasem może się okazać, że chcemy zrobić sobie przerwę od opalania. Na moment chcemy coś zmienić w rutynie odpoczynku. Więc szukamy ciekawych sposobów, na spędzenie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się wakacyjne safari. Ale zaraz. Jak to safari? W Turcji? Nie w Afryce? Dokładnie tak. Pomimo, że tureckie safari nie jest tak egzotyczne jak jego afrykański odpowiednik, to zabawa podczas niego jest doskonała. I całość jest zdecydowanie tańsza.

Przygoda dla lubiących adrenalinę

Jazda samochodami terenowymi to super przygoda dla miłośników adrenaliny. Będąc w Turcji warto się zdecydować na taki rodzaj wycieczki. Do wyboru mamy przynajmniej trzy, różne rodzaje safari. Są to:

Jeep Safari – czyli jazda samochodami terenowymi po górzystych, krętych drogach. Drogi prowadzą przez góry Taurus. Momenty niesamowicie przyjemnej jazdy przeplatane są chwilami wytchnienia np. w tureckiej wiosce. Krajobraz się zmienia błyskawicznie. W jednej chwili jesteśmy w hotelu, na plaży, by już za moment cieszyć się widokami roztaczającymi się z górskich punktów widokowych.

Nocne safari – czyli jazda nocą po górach Taurus. To jest jeszcze większa dawka adrenaliny. Doświadczeni kierowcy jadą wąskimi i krętymi ścieżkami. W dole, pod stopami turystów rozpościera się rozświetlona Alanya. Wszyscy doskonale się bawią. To niesamowita, naładowana adrenaliną przygoda.

Safari na quadach – czyli ponownie jazda po górach Taurus. Tym razem zamiast samochodów jedziemy quadami. I co najlepsze. Sami nimi kierujemy. Jedziemy za przewodnikami, ale i tak mamy pewien wpływ na to, jak będzie wyglądała trasa, którą będziemy przemierzać. Świetna przygoda dla aktywnych turystów, którzy chcą odpocząć od opalania.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział we wszystkich tych trzech wycieczkach. Wystarczy tylko wejść na stronę alanyaonline.pl i dodać wycieczki do swojego koszyka. Kupując je wszystkie od razu, można też liczyć na okazjonalne rabaty. Ale nawet bez zniżek i rabatów ceny tych atrakcji są bardzo korzystne. To są dedykowane wycieczki wszystkim tym, którzy przepadają za adrenaliną i uwielbiają, kiedy coś się dzieje. Lubisz prędkość? Pokochasz te wycieczki.

Mniej adrenaliny więcej ochłody

Wiadomo, że nie wszyscy przepadają za adrenaliną. I pomimo tego lubią jazdę samochodami terenowymi. Także dla takich turystów znajdzie się coś specjalnego. Co powiecie na spokojniejsze, bardziej stonowane jeep safari? Może nie jeep safari, ale safari wycieczkę? Wycieczkę, która pozwoli na to, by w sezonie odpocząć od panującego wszędzie upały. Wystarczy tylko wybrać się na wycieczkę jeepami do kanionu Sapadere. To połączenie spokojnej przygody z samochodami terenowymi i pięknymi widokami.

W kanionie na turystów czeka dedykowana infrastruktura. Dzięki czemu mogą go zwiedzać dosłownie wszyscy. Niezależnie od tego ile mają lat, jak szybko się poruszają. Mogą go spokojnie zwiedzać i co najważniejsze, jest tutaj znacznie chłodniej niż np. w Alanyi. W sezonie jest to niewątpliwy atut. Do kanionu wiedzie malownicza trasa. Z okien spokojnie jadących samochodów roztaczają się piękne widoki. To idealna wycieczka dla każdego, kto lubi spokojnie zwiedzać.  Doskonale odnajdą się tutaj rodziny z dziećmi, osoby starsze i wszyscy, którzy chcą zostawić za sobą na chwilę turecki upał.

Polecamy:
- Jak przygotować się do matury z obcego języka?

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *