Róże wieczne i ich potencjał biznesowy – wykorzystaj go!

korobka-cvetov-quot-ty-moj-mir-quot-s-dostavkoj-v-komsomolske

Myślałeś kiedyś o założeniu własnego biznesu, ale nie wiedziałeś, co robić? Jeśli nie masz dużego kapitału, sprzedawanie róż w nocnych klubach i restauracjach może być świetnym sposobem na wystartowania na rynku kwiatowym jako przedsiębiorcy, szczególnie jeśli jesteś nocnym markiem. W dzisiejszych czasach kobiety i mężczyźni lubią kupować różę dla wyjątkowej osoby, więc potencjał dochodowy rośnie. Zobacz flowerbox na RoseDuChateau.com tam znajdziesz gotowe inspiracje!

Znajdź sklep w pobliżu, który sprzedaje róże hurtowo.

Jeśli nie możesz znaleźć takiego, który to robi, spróbuj dogadać się z lokalną kwiaciarnią, aby otrzymać róże ze zniżką, lub sprawdź online, czy możesz dostawać cotygodniowe przesyłki na adres Twojej firmy. Jeśli jednak wybierzesz ten kurs, najlepiej będzie zainwestować w agregat chłodniczy, w którym będziesz mógł utrzymać róże świeże, aż nadejdzie czas ich sprzedaży jako róże wieczne.

Uzyskaj pozwolenie od lokalnych restauracji i nocnych klubów

Dzięki temu, Ty i później Twoi pracownicy działu sprzedaży mogli spokojnie pracować w swoich rejonach. Każdemu członkowi personelu powierz do 10 lokalizacji na noc, więc, na przykład, jeśli masz pięcioosobową załogę, będziesz potrzebował 50 lokalizacji w których możesz spokojnie sprzedawać. Twoim celem jest wybór miejsc, które są otwarte co najmniej pięć nocy w tygodniu.

Zatrudnij pracowników.

Najlepiej, jeśli sprzedaż róż jest realizowana przez atrakcyjne kobiety, ale nie ma nic przeciwko temu, aby mężczyźni nie mogli sprzedawać kobietom takich róż. Twoi pracownicy powinni zadbać o niezawodny transport i ubrania odpowiednie na wieczór w miłej restauracji lub klubie, albo możesz je ubierać zgodnie z jakimś schematem, co jeszcze bardziej podniesie prestiż Twojej działalności – na przykład koszule smokingowe i muszki dostępne są w wielu sklepach za bardzo rozsądną cenę. Niech noszą czarne spodnie (lub spódnice dla kobiet) i dbają o klasyczną prezentację.

Każdej nocy wyślij każdego pracownika z ustaloną liczbą róż, powiedzmy 200. Częścią ich odpowiedzialności będzie policzenie niesprzedanych róż, jeśli takie zostaną, oraz ilości zebranych pieniędzy, które powinny zostać umieszczone w kopercie. Niech wypiszą te dwa numery na zewnętrznej stronie koperty, wraz z nazwiskiem sprzedawcy. Poinformuj swoich pracowników, że wszelkie rozbieżności zostaną potrącone z ich wynagrodzenia – powinno to zapobiegać wszelkiej nieostrożności. Oczywiście zalecane jest spisanie odpowiedniej umowy z listą obowiązków i zlecić jej podpisanie. Skontaktuj się z prawnikiem w tej sprawie.

Cena róż w zależności od tego, ile za nie zapłacisz. Na przykład, jeśli jesteś w stanie zdobyć je za 1 zł za sztukę, możesz je wycenić na 5 zł i zapłacić pracownikom prowizję w wysokości 25 % za różę. Inną opcją jest zapłacić wyższą prowizję i cenę róż, w zależności od tego, co rynek będzie oferował. Wykonaj porządny research rynku przed zatrudnieniem pełnego personelu. Rozważ też otwarcie konta w banku biznesowym – może to uprościć prowadzenie rejestrów i ewidencji podatkowej firmy.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *