Ręcznie robione fajki – unikatowy pomysł na interes

ht_tobacco_pipe_maker2_wy_141014_16x9_992

Z pewnością przez głowę niejednego z nas przeszła myśl o dorobieniu sobie kilku groszy w jakiś prosty sposób. Świetną rzeczą byłoby gdyby było to coś co lubimy robić. Jedni recenzują kosmetyki dostając je potem w zamian, inni piszą teksty na blogi, a jeszcze inni nie wysilają się i klikają w reklamy bądź wypełniają płatne ankiety. Wszystkie wymienione wcześniej przykłady są dobre, lecz warto znaleźć coś, co będzie unikatowe i dosyć rzadko spotykane.

Ręcznie robione fajki mogą właśnie być takim unikatowym pomysłem na interes – pod warunkiem, że sami palimy i znamy się na wyrobie tego typu rzeczy. Drewniane fajki zawsze będą kojarzyły się z dżentelmenami, z kimś kto posiada styl i klasę. Produkcja tego typu gadżetów może okazać się prawdziwym hitem jeżeli odpowiednio się do tego przyłożymy. Mowa tu nie tylko o pięknym wyglądzie fajki, stylowych grawerach i kształtach, ale i o oryginalnym opakowaniu w jakim ją sprzedamy. Jeżeli zadbamy o jakość pudełka, dodamy na niego charakterystyczne dla nas grafiki i może jakiś mały napis prosto z naszego serca – cytat lub sentencję – z pewnością nadamy charakteru naszemu wyrobowi i sprawi to, że będzie on doskonałym prezentem dla naszego znajomego, który pali.

Dobrym dodatkiem do naszej fajki może być tytoń. Nawet kilka jego rodzajów! Mocne, lekkie, średnie, smakowe bądź miętowe… Tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie oraz aby mógł wypróbować różne rodzaje tytoniu. Jeżeli osoba, która ma dostać nasz prezent jest kimś dla nas bliskim, możemy włożyć do pudełka ręcznie robiony kupon na kawę, oczywiście w naszym domu.

Oprócz ręcznego wyrobu fajek możemy zająć się własnym wyrobem papierosów. Może to być ciekawy dodatek do fajki, ale całkiem dobrze sprawdzi się jako osobny prezent. Jeżeli zainwestujemy w dobrej jakości tytoń i zadbamy o to, aby każda paczka była produkowana od serca (możemy go kupić np. w internetowych trafikach www.trafika.pl/pl/c/Tytonie-papierosowe/60. W prezentowych papierosach dobrze jest aby każda paczka była unikalna – najlepiej aby każdy papieros zawierał inny rodzaj tytoniu, tak, aby smak papierosa był tajemnicą. Może trafi się porzeczkowy, może lodowy lub truskawkowy? Dodatkowo trwałe opakowanie z grafikami lub cytatami rysowanymi przez nas, podobnie jak to było w przypadku fajki, może dodać uroku naszemu małemu dziełu.

Należy pamiętać, że samodzielnie nie zarobimy ogromnej kwoty pieniędzy. Produkcja fajek i papierosów może być jedynie czymś w rodzaju hobby, sposobem na nudę, który przy okazji pozwoli nam zarobić kilka groszy. Interes ten jest dobry, ponieważ każda fajka jest unikatowa, więc osoba, która ją dostanie będzie mogła cieszyć się niepowtarzalnym prezentem. Jeżeli chcielibyśmy poszerzyć naszą działalność i zacząć zarabiać na tym konkretne pieniądze, możemy znaleźć kogoś kto ma podobną pasję do naszej i wspólnie otworzyć działalność. Kiedy firma będzie rosła i stawała się coraz bardziej popularna wystarczy znaleźć więcej ludzi, którzy znają się na rzeźbieniu w drewnie – będą potrzebni do produkcji fajek. Ogromnym plusem jest to, że do produkcji papierosów nie potrzeba dużych zdolności.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *