Realizacja marzeń według GentleWoman

woman-4702060_640

Każda GentleWoman wie, że marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Trzeba tylko mieć odwagę, by po nie sięgnąć. Ale ona ją ma. Jest silna, niezależna i spełniona. Nigdy się nie poddaje, bo wie, że dzięki temu osiągnie sukces, o którym właśnie marzy. Jak wygląda realizacja marzeń według GentleWoman?

Obranie celu

Aby przystąpić do realizacji marzenia każda GentleWoman powinna jasno określić swój cel. Zastanowić się, czy na pewno tego chce. Czy jest to warte wszystkich starań i poświęceń? Owe marzenie ma sprawić, że będzie spełniona i w stu procentach szczęśliwa. Ale czy istnieje w ogóle recepta na szczęście? Według Mihály Csíkszentmihályi’a, autora książki ,,Przepływ. Jak poprawić jakość życia” człowiek najlepiej czuje się właśnie w stanie przepływu i uskrzydlenia. Dlatego już sama realizacja sprawi, że droga na szczyt stanie się ważna bez względu na jej wynik.

Odpowiednie przygotowanie

Przygotowanie do realizacji marzeń jest ważnym krokiem. Dlaczego? Bo GentleWoman lubi mieć wszystko pod kontrolą. Wie, że tylko opanowanie i opracowanie planu działania pozwoli jej zrealizować marzenia. Nie działa pod wpływem emocji i nie robi nic bez zastanowienia. Tylkomałe kroki mogą prowadzić wielkie zmiany w jej życiu  małe kroki mogą prowadzić wielkie zmiany w jej życiu małe kroki mogą prowadzić wielkie zmiany w jej życiu, a tym samym zrealizować cel, który sobie założyła.

Pełne skupienie

Jeśli GentleWoman sobie coś postanowi to nie ma odwrotu. Konsekwentnie skupia się na tym i poświęca temu całą swoją energię. Wie, że nie powinna się rozpraszać, bo to może zaburzyć jej plan działania lub co gorsza, nie doprowadzić do zrealizowania marzenia. I prawda jest taka, że nieważne czy jest nim zdobycie upragnionego prawa jazdy czy awans w pracy – ona się nie podda. Jest już tylko o krok od wielkiej wygranej.

Droga na szczyt

Droga, którą obrała nie zawsze jest prosta. Zdarza się, że pojawiają się na niej zakręty i wyboje w postaci losowych zdarzeń. Ale to tylko ją wzmacnia. Ciężka praca, wytrwałość i odporność na stres to jej sprzymierzeńcy. Spełnienie marzenia jest już na wyciągnięcie ręki. 

Upragniona nagroda

Spełnione marzenie to jak złoto na końcu tęczy. Tylko ona wie, ile wysiłku kosztowało ją zrealizowanie go. Z ilu rzeczy w tym czasie musiała zrezygnować, ile poświęcić, ale było warto. Może być z siebie dumna, bo kolejne marzenie z listy „to-do” zostało zrealizowane.

Jestem Kobietą, jestem GentleWoman

Teraz nadszedł czas na triumf i celebrację. Możesz stanąć przed lustrem i z dumą powiedzieć: Jestem Kobietą! Jestem GentleWoman!

Z myślą o takich kobietach powstał portal GentleWoman POLSKA. Unika stereotypów, ceni różnorodność, promuje niezależne, twórcze i silne kobiety, które zmieniają świat wokół siebie. Jego misją wspieranie, inspirowanie i motywowanie w codziennych działaniach. Dołącz do grona kobiet GentleWoman takich, jak Kinga Korta, Marietta Żukowska, Maja Sablewska czy Olga Bończyk.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *