Quadem po bezdrożach – czyli zadbaj o integracje swoich pracowników

quady-bartbo-agencja-eventowa-30

Poszukiwania idealnego pomysłu na spędzanie czasu na zewnątrz dobiegło końca – jadąc quadem po bezdrożach można się w pełni zrelaksować, odpocząć, odciąć. To największa ucieczka na czterech kołach, jaką kiedykolwiek wynaleziono!

Odkrywanie niezwykłych szlaków i malowniczej przyrody sprawiło, że wycieczki quadem można przyrównać jako te zbliżone do kolarstwa górskiego i turystyki pieszej, ale przy mniejszym wysiłku fizycznym. To sprawia, że mogą korzystać z tej rozrywki wszyscy – nawet Ci o gorszej kondycji bądź jakichko9lwiek ograniczeniach ruchowych. Siedząc w quadzie poszukiwanie nowej przygody nie ma końca. Szukanie idealnego miejsca podczas jazdy quadem to nie fizyka jądrowa!

Impreza integracyjna + quad + Australia? To możliwe!

Australia jest krainą z dużą ilością tras dla quadów, to właśnie tam można spełnić swoje marzenia o przygodach, a równocześnie można zorganizować niesamowicie efektywny w skutkach owocnych dla firmy imprezy integracyjne dla współpracowników. Oto kilka wspaniałych australijskich miejsc, gdzie można jeździć na quady i równocześnie skutecznie zintegrować grupę.

1. Cairns, Tropical North Queensland. To gama szlaków, na których czekają piękne łąki i trudne stoki. To idealne miejsce dla pracowników poszukujących adrenaliny, głodnych wrażeń na quadzie. Tutaj można się też zrelaksować w przepychu natury.

2. Glenworth Valley. Jest to największy ośrodek w Australii, gdzie przygoda w quadzie na świeżym powietrzu jest w najlepszym wydaniu. W pełni automatyczne quady są wykorzystywane do absolutnej łatwości obsługi – co będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które mają po praz pierwszy do czynienia z tym pojazdem, Przez 1,5 godziny można podróżować pośród dziewiczej puszczy, w zielonych dolinach i lasach deszczowych.

3. Cradle Mountain, Tasmania. Tutaj podróżuje się przez szlak na skraju góry, przejeżdżając przez las po lesie, aby zakończyć w miejscu z urzekającym widokiem na okoliczne pasma górskie. Miłośnicy brudnej jazdy będą zachwyceni, bowiem czeka ich naprawdę błotnista droga – a to idealna okazja by przełamać lody (błotem) z kolegami z pracy.

4. Kangaroo Island jest idealnym miejscem na przygodę. Zniewalająca trasa Vivonne Bay oferuje 500 akrów ciekawych szlaków. Ma się tam również okazję na obcowanie z kangurami i innymi zwierzątkami w ich własnym środowisku. Jazda quadem jest tutaj niesamowitym przeżyciem zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

6. Alice Springs to miejsce, o którym po prostu się marzy i do którego chce się wracać. Pełne safari może być dla spragnionych współpracy wspólników wszystkim, czego potrzebują aby uciec od zgiełku miasta i zintegrować się w tak wyjątkowym warunkach.

8. Nelson Bay. Tutaj na wszystkich czeka adrenalina na mega wysokim poziomie. Trasy przebiegające w poprzek wspaniałych wydm, kilka poziomów szlaków dla początkujących w quadach – to kolejny wspaniały pomysł na australijskie wycieczki integracyjne oraz wyzwanie do dowolnego poszukiwacza przygody.

Także, jeśli imprezy integracyjne na quadzie i z niesamowitymi pejzażami w tle to tak, Australia nadaje się do tego idealnie!

Zobacz pełną ofertę na imprezy integracyjne dla firm na stronie bartbo.pl

1 komentarz do “Quadem po bezdrożach – czyli zadbaj o integracje swoich pracowników

  1. Łukasz Rymel
    7 grudnia 2016 at 10:20

    Ja mam swojego quada na wsi ale o wiele bardziej pasuje mi jazda w większym towarzystwie. Jest większa adrenalina. Jak w dodatku jest ciekawie zorganizowane spotkanie to zabawa jest przednia. Byłem raz na takim spotkaniu z grupą http://www.aplanet.pl/imprezy-integracyjne/. Wspomnienia mam bardzo żywe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *