Quadem po bezdrożach – czyli zadbaj o integracje swoich pracowników

quady-bartbo-agencja-eventowa-30

Poszukiwania idealnego pomysłu na spędzanie czasu na zewnątrz dobiegło końca – jadąc quadem po bezdrożach można się w pełni zrelaksować, odpocząć, odciąć. To największa ucieczka na czterech kołach, jaką kiedykolwiek wynaleziono!

Odkrywanie niezwykłych szlaków i malowniczej przyrody sprawiło, że wycieczki quadem można przyrównać jako te zbliżone do kolarstwa górskiego i turystyki pieszej, ale przy mniejszym wysiłku fizycznym. To sprawia, że mogą korzystać z tej rozrywki wszyscy – nawet Ci o gorszej kondycji bądź jakichko9lwiek ograniczeniach ruchowych. Siedząc w quadzie poszukiwanie nowej przygody nie ma końca. Szukanie idealnego miejsca podczas jazdy quadem to nie fizyka jądrowa!

Impreza integracyjna + quad + Australia? To możliwe!

Australia jest krainą z dużą ilością tras dla quadów, to właśnie tam można spełnić swoje marzenia o przygodach, a równocześnie można zorganizować niesamowicie efektywny w skutkach owocnych dla firmy imprezy integracyjne dla współpracowników. Oto kilka wspaniałych australijskich miejsc, gdzie można jeździć na quady i równocześnie skutecznie zintegrować grupę.

1. Cairns, Tropical North Queensland. To gama szlaków, na których czekają piękne łąki i trudne stoki. To idealne miejsce dla pracowników poszukujących adrenaliny, głodnych wrażeń na quadzie. Tutaj można się też zrelaksować w przepychu natury.

2. Glenworth Valley. Jest to największy ośrodek w Australii, gdzie przygoda w quadzie na świeżym powietrzu jest w najlepszym wydaniu. W pełni automatyczne quady są wykorzystywane do absolutnej łatwości obsługi – co będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które mają po praz pierwszy do czynienia z tym pojazdem, Przez 1,5 godziny można podróżować pośród dziewiczej puszczy, w zielonych dolinach i lasach deszczowych.

3. Cradle Mountain, Tasmania. Tutaj podróżuje się przez szlak na skraju góry, przejeżdżając przez las po lesie, aby zakończyć w miejscu z urzekającym widokiem na okoliczne pasma górskie. Miłośnicy brudnej jazdy będą zachwyceni, bowiem czeka ich naprawdę błotnista droga – a to idealna okazja by przełamać lody (błotem) z kolegami z pracy.

4. Kangaroo Island jest idealnym miejscem na przygodę. Zniewalająca trasa Vivonne Bay oferuje 500 akrów ciekawych szlaków. Ma się tam również okazję na obcowanie z kangurami i innymi zwierzątkami w ich własnym środowisku. Jazda quadem jest tutaj niesamowitym przeżyciem zarówno dla kierowców, jak i pasażerów.

6. Alice Springs to miejsce, o którym po prostu się marzy i do którego chce się wracać. Pełne safari może być dla spragnionych współpracy wspólników wszystkim, czego potrzebują aby uciec od zgiełku miasta i zintegrować się w tak wyjątkowym warunkach.

8. Nelson Bay. Tutaj na wszystkich czeka adrenalina na mega wysokim poziomie. Trasy przebiegające w poprzek wspaniałych wydm, kilka poziomów szlaków dla początkujących w quadach – to kolejny wspaniały pomysł na australijskie wycieczki integracyjne oraz wyzwanie do dowolnego poszukiwacza przygody.

Także, jeśli imprezy integracyjne na quadzie i z niesamowitymi pejzażami w tle to tak, Australia nadaje się do tego idealnie!

Zobacz pełną ofertę na imprezy integracyjne dla firm na stronie bartbo.pl

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

1 komentarz do “Quadem po bezdrożach – czyli zadbaj o integracje swoich pracowników

  1. Łukasz Rymel
    7 grudnia 2016 at 10:20

    Ja mam swojego quada na wsi ale o wiele bardziej pasuje mi jazda w większym towarzystwie. Jest większa adrenalina. Jak w dodatku jest ciekawie zorganizowane spotkanie to zabawa jest przednia. Byłem raz na takim spotkaniu z grupą http://www.aplanet.pl/imprezy-integracyjne/. Wspomnienia mam bardzo żywe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *