Pufy i fotele – czy znajdą zastosowanie w Twoim biurze?

1002_outsite_09

Biuro to pomieszczenie w zakładzie pracy, gdzie intensywnie się pracuje, na zyski własnej firmy, oraz na swoją własną wypłatę. Nawet, jeśli chodzi tu tylko o właściciela biura, ma on je otwarte po to, aby na nim zarabiać. Po co ma zarabiać? Oczywiście, aby się utrzymać. Zarabia na życie swoje i często swojej rodziny. Jakie to może być biuro? Różne mogą być specjalności w których dane biuro się specjalizuje.

Może to być biuro adwokackie, podatkowe, czy też nawet pośrednictwa pracy, lub nieruchomości itp. Oczywiście pracownicy takich biur nie siedzą w nim cały dzień. Chyba, że dotyczy to samych kadr, lub ogólnej księgowości prowadzonej dla firm zewnętrznych. Pracownicy takich biur często całymi dniami „ślęczą” nad papierami, starając się „dogodzić” swym klientom w rozliczeniach i innych sprawach urzędowych.

Pracownicy w biurach

Jak sprawić, aby księgowe i kadrowe zatrudnione w biurach zajmujących się usługami podatkowymi i kadrowymi dla firm zewnętrznych, mogły (lub mogli, ponieważ jest gro mężczyzn pracujących w tym zawodzie) odpowiednio zrelaksować się podczas swojej pracy? Wiadomo, że siedzenie na twardym stołku przez 8 godzin niczego dobrego nie zwiastuje. W najlepszym przypadku jedynie ból kręgosłupa. W najgorszym, niechęć do otoczenia często objawiająca się niebezpieczną agresją. A przecież nie potrzeba nam agresji okazywanej współpracownikom, a co gorsza do potencjalnym klientom. Nikt nie przyjdzie do biura, gdzie zatrudniona księgowa, tylko narzeka na swoją pracę i obiecuje głośno wszem i wobec, że jak tylko się odrobi – od razu idzie na wolne!.

To niepoważne i nie odpowiednie podejście nie tylko do własnej pracy, ale też osobliwa nielojalność wobec własnej firmy. Pracownicy równie mocno powinni dbać o klientów, jak i właściciel danej firmy. Przecież to ich „chleb powszedni”, czy jak to mówią: „Gałąź nad przepaścią”. Nikt nie tnie gałęzi, na której siedzi.

Pufy i fotele w biurach

Co można poradzić na zapracowanych, sfrustrowanych pracowników? Jak im dogodzić, aby przestali już straszyć klientów i zaczęli rzetelnie zarabiać na utrzymanie swoje i swojej firmy? Takim pracownikom należy się odpowiedni relaks w trakcie ich pracy. Zaglądając na stronę http://www.miuki.pl, można znaleźć odpowiednie wyposażenie biur i jednocześnie „dogodzić” zarówno swoim pracownikom, jak i klientom, odwiedzającym nasze biuro. Jeśli nasza firma zajmuje się księgowością (prowadzi księgowość firm zewnętrznych), klient odwiedzający nas (lub tylko taki, co to wpadnie np. z zaległą fakturą), chętnie zrelaksuje się przez kilka minut w takiej pufie, by nabrać sił do dalszej pracy.

A przecież sam pracodawca nie odmówi sobie chwili relaksu w wygodnej pufie. Sam „mebelek” będzie dużym i wygodnym przedmiotem „kultu” dla innych pracujących w danym biurze. Można takim stanem rzeczy udekorować odpowiedni pokój np. gościnny, ale nie tylko w biurze, a także i w domu. Na pewno zarówno klienci, jak i domownicy będą zachwyceni taki stanem rzeczy.

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *