Przedsiębiorco! – sprawdź największe zalety aplikacji mobilnej do fakturowania

1Każde przedsiębiorstwo zobowiązane jest prowadzić księgowość. Wysyłka dokumentów do Urzędu Skarbowego czy ZUS’u wymaga poświecenia czasu. Często mniejsze działalności gospodarcze korzystają z usług biura rachunkowego, które przejmuje obowiązki, wynikające z odpowiedzialności podatkowej po stronie przedsiębiorcy. Prowadzenie firmy związane jest również z wystawieniem faktury za usługi. Proces obiegu dokumentów pomiędzy Twoją firmą, a księgowością ułatwi program do faktur.

Szybkość, wygoda i prostota w obsłudze – nowa aplikacja od Taxon

Bezpłatna aplikacja do faktur i kosztów to narzędzie, dzięki któremu szybko i wygodnie, za pomocą kilku kroków, dostarczysz dokumenty do swojego biura rachunkowego. Możesz ją swobodnie zainstalować na swoim telefonie i sprawdzić czy odpowiada Twoim potrzebom. Aplikacja automatycznie przesyła fakturę, którą wystawiłeś swojemu kontrahentowi. Wszystko w jednym miejscu, bez zbędnych dokumentów. Cały proces jest przebiega całkowicie online. Dzięki temu Twoje biuro rachunkowe może pobierać faktury sprzedażowe i kosztowe. Wszystko z poziomu aplikacji. Oszczędzaj czas dzięki aplikacji do fakturowania od Taxon.

Dostęp do nowych technologii – oszczędzaj czas i pieniądze

Oprogramowanie dla biur rachunkowych ułatwi pracę księgowego. Aplikacja Taxon wprowadza nową jakość do obsługi klientów. Dzięki modelowej współpracy z klientem, biuro rachunkowe bezproblemowo zaimportuje faktury do systemu księgowego. Staną się dzięki temu jeszcze bardziej konkurencyjne na rynku, w czasach, gdy postęp technologiczny idzie do przodu i biur rachunkowych przybywa.

Dodatkowo, biuro rachunkowe otrzyma informacje o miesięcznych wynikach podatkowych i ewentualnych należnościach VAT/PIT oraz ZUS. Cały obieg dokumentów jest bezpieczny, a dostęp do nich ma tylko klient i biuro rachunkowe. Szybki ich przepływ może wspomóc specjalny czat, dzięki temu księgowy może szybko skontaktować się z klientem bez konieczności wymiany maili czy rozmów telefonicznych.

Z pewnością, biuro rachunkowe, które skorzysta z aplikacji mobilnej oferowanej przez Taxon, usprawni proces fakturowania z klientem. Jednolity system wystawiania faktur, ułatwi w szybki sposób jej dostarczenia. Mało tego, aplikacja umożliwia przesyłanie zdjęć tych dokumentów od razu po ich otrzymaniu. Dzięki temu, unikniemy sytuacji, gdy klient zapomniał dostarczyć nam faktury w późniejszym terminie i niepotrzebnego stresu.

Jako biuro rachunkowe wprowadź innowacyjność do oferowanych przez siebie usług. Dzięki temu, przedsiębiorca zdecyduje się powierzyć usługi tym, którzy oszczędzają jego czas i zaangażowanie. W dzisiejszych czasach, istotne dla osób prowadzących działalność gospodarczą jest wygoda i prostota. Dopasuj moduły do swoich potrzeb i wypróbuj aplikację Taxon do fakturowania. Zdobądź nowych, zadowolonych klientów, którzy powierzą Tobie księgowość własnej firmy.

Taxon — znajdź nas na Google Play

Program do faktur TAXON bez problemu znajdziesz w Google Play. Już dzisiaj wypróbuj tę innowacyjną aplikację do fakturowania. Załóż bezpłatne konto i przekonaj się, jak to narzędzie usprawni Twoją codzienną pracę w firmie. Aplikacja jest do pobrania całkowicie za darmo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga! Wszystkie artykuły dotyczące usług, produktów medycznych chemicznych oraz wszelkiego typu suplementów mają charakter wyłącznie informacyjny. Informacje te przeznaczone są do badań naukowych – nie należy traktować ich jako porady, czy zachęty do kupna lub/i stosowania. Nasza serwis informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za skutki jakie może przynieść stosowanie substancji opisywanych w artykułach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *